Zavřít reklamu

 Čínsky, v súčastnosti už gigant na trhu s mobilnými telefónmi  Huawei pokračuje vo svojom ofenzívnom ťažení ďaľšími novinkami. po predstavení nástupcu úspešného Ascend P6 prichádza Huawei hneď s dvomi zaujímavými novinkami. Jedná sa o nástupcu Huawei Honor 3X a nový Huawei Ascend D3.

V prvom prípade ide o telefón Huawei Honor 3X Pro, ktorý by mal podľa informácií spadať niekam medzistrednú triedu a high-end triedu. Ponúka ohromný displej o uhlopriečke 5,5 palca „len“ s HD rozlíšením. Pod kapotou by mal pracovať 8-jadrový procesor MediaTek s taktom 1,7 GHz. Sekundovať by mu mala pamäť RAM s kapacitou 2GB a interné úložosko by malo dosahovať kapacitu 16GB. Novinka ponúka 13 Mpx fotoaparát od Sony a prednú 5 Mpx kameru, ktorá by mala slúžiť predovšetkým na selfie. Zariadenie ďalej ponúka DTS zvuk a batériu s kapacitou 3000 mAh. Zaujímavosťou je použitie rovnakého materiálu na zadný kryt aký nájdeme aj pri Samsungu Galaxy Note 3. Honor 3X Pro by mal byť dostupný v čiernej a v bielej farbe. Zatiaľ však nie je známe či sa novinka bude predávať na iných trhoch okrem Číny.

honor3x3
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Spoločnosť ‚dalej podla informácií, na ktoré upozornil server Phonearena.com pracuje na priamom nástupcovi pre Ascend D2. Zariadenie s označením Huawei Ascend D3 by malo ponúknuť bližšie nešpecifikovaný displej s rozlíšením FullHD teda 1920 x 1080 pixelov. Srdcom celého zariadenia by mal byť 8 jadrový procesor HiSilicon Kirin 920, ktorý by sa mal skladať so štyroch jadier s taktom 1,8 GHz a štyroch jadier s taktom 1,5 GHz. Novinka by sa mala objaviť už na budúci mesiac. Podľa uniknutej fotografie zaujme najmä extrémne tenkým rámom okolo displeja a dizajnom veľmi nápadne pripomínajúcim HTC One.

2075940_huawei
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější