Zavřít reklamu

Na internete sa objavila ďalšia fotografia, ktorá má podľa všetkého ukazovať dizajn menšieho modelu iPhone 6. Fotografie, ktoré sme mohli vidieť včera, nám odhalili, ako má vyzerať väčšia verzia telefónu s 5.5-palcovým displejom, ktorá by mala predstavovať konkurenciu pre Samsung Galaxy Note a ďalšie phablety. Tentoraz sa ale pozeráme na vysokokvalitnú maketu iPhone 6 s menším 4.7-palcovým displejom, ktorá je určená pre výrobcov ochranných obalov, ktorí na jej základe budú vyrábať svoje obaly.

Na fotografii môžeme vidieť prakticky finálny dizajn zariadenia, ktorý nám môže odhaľovať nové skutočnosti. Vysokokvalitná maketa naznačuje, že Apple už skutočne dokončil práce na dizajne a tak je pripravený zahájiť masovú výrobu telefónu. Vidíme, že sa Power Button bude nachádzať skutočne na boku, presne tak ako na telefónoch od Samsungu a to z jedného dôvodu. Telefón je väčší a to natoľko, že by užívatelia mali problémy s jeho odomykaním a zamykaním, ak by sa tlačidlo nachádzalo vo vrchnej časti, ako tomu bolo doteraz. Kvôli zjednodušeniu používania sa ale nové Power Button tlačidlo bude nachádzať na pravom boku telefónu, nad otvorom pre SIM kartu.

Aj na tejto fotografii môžeme vidieť, že telefón je strašne tenký a preto bude fotoaparát vytŕčať z jeho tela, podobne ako je tomu pri iPode touch 5. generácie. Ďalšia novinka, ktorú sme si všimli, je farba zariadenia. Je síce celkom pravdepodobné, že sa jedná iba o farbu pre maketu, no pri bližšom preskúmaní vidíme, že sa jedná o ten istý „Slate“ hliník, ktorý Apple použil pri iPhone 5 a ktorý bol kritizovaný kvôli náchylnosti na jeho poškodenie. Ostáva teda otázkou, či sa jedná iba o ukážkovú farbu, alebo ju Apple plánuje skutočne použiť miesto novej Space Grey, ktorú uviedol pri iPhone 5s.

iPhone-6-mockup
*Zdroj: www.macitynet.it

Související články

Dnes nejčtenější

.