Zavřít reklamu

Renomovaný zahraničný server AllThingsD získal od svojich zdrojov veľmi zaujímavú správu, ktorá poteší všetkých fanúšikov spoločnosti Apple. Ako sa ukazuje, Apple by mal predstaviť svoje budúce telefóny už za necelý mesiac, konkrétne v utorok 10. septembra/září. Tento event by sa odohrával prakticky rok po tom, ako Apple predstavil iPhone 5, nový iPod nano a iPod touch. Momentálne nie je známe, čo všetko chce Apple predstaviť, ale objavujú sa zmienky o tom, že predstaví iPhone 5S a iPhone 5C.

AllThingsD sa pritom odvoláva na zdroje zvnútra spoločnosti, ktoré sú riadne oboznámené s jej budúcimi plánmi. Predstavenie telefónov je v tomto období veľmi logické, keďže Apple začína zaznamenávať  pokles predaja iPhone 5 a miesto toho sa do popredia dostáva lacnejší iPhone 4. Cenová politika by sa mala ale tento rok zmeniť a Apple tak pravdepodobne predstaví dva nové telefóny, siedmu generáciu a lacnejší model. Od siedmeho iPhone, iPhone 5S, sa očakáva, že medzi jeho hlavné funkcie bude patriť snímač odtlačkov prstov, ako aj kvalitnejší fotoaparát.

Krátko na to Apple vypustí operačný systém iOS 7, ale spoločnosť zatiaľ nemá v pláne vydať OS X Mavericks, ktorý predstavila na konferencii WWDC 2013 v júni/červnu. Apple odmietol potvrdiť akékoľvek informácie o tom, že k predstaveniu nového iPhone dôjde 10. septembra/září 2013. AllThingsD tiež uvádza, že nový, lacnejší iPhone 5C pravdepodobne nahradí iPhone 5, ktorý tak už nebude v predaji. Pokiaľ vás zaujíma, čo ponúknu budúce dva modely iPhone, určite sa pozrite na našu infografiku, ktorá porovnáva iPhone 5S a iPhone 5C.

*Zdroj: AllThingsD

Související články

Dnes nejčtenější