Zavřít reklamu

O automobilku a vozy společnosti Škoda se osobně příliš nezajímám, nyní se však objevila informace, která jistě zaujme většinu fanoušků společnosti Apple. Automobilový server Auto Express dostal možnost vyzpovídat šéfdesignera značky Škoda Jozefa Kabaně. Ten se pak nerozpovídal jen o novinkách nejnižších řad vozidel jako je Rapid nebo Fabia, ale promluvil také o vlajkové lodi společnosti Škoda. Navzdory spekulacím o ukončení výroby Superb v nové generaci přece jen dorazí. Nyní se jistě ptáte co je na tom pro fanoušky společnosti Apple zajímavého. Jozef Kabaň se totiž u nového Superbu nechal inspirovat mobilním telefonem společnosti Apple iPhone.

„Inspirací pro vzhled nového Superbu se stal iPhone. Musí zkrátka přitahovat rodiny i bohaté zákazníky a zároveň se musí povznést nad hranice všech tříd vozidel. Již velmi vrzy jej uvidíte.“ Nemusíme se bát, že iPhone dostane volant, čtyři kola a motor. Šéfdesigner se totiž nenechal inspirovat vzhledem iPhone, ale jeho fenomenálním úspěchem. Kabaň si je totiž vědom toho, že iPhone je telefon který najdeme v kapsách top manažerů stejně tak, jako v běžných rodinách nebo přímo u dětí, které ještě navštěvují školy.

iPhone zkrátka změnil svět mobilních telefonů a Apple přinesl na světlo světa produkt, který zaujal všechny příjmové i věkové skupiny. Přesně o to se nyní pokusí Škoda se svým novým vozidlem. Jozef Kabaň je mimo jiné také mužem, který byl hlavní designérem vozu Bugatti Veyron, o tom se však více dozvíte v následujícím článku.

FDV2870c9_superbcombi
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

*Zdroj: auto.cz

Související články

Dnes nejčtenější