Zavřít reklamu

jpggPůvodně jsem měl na mysli úplně jiný článek, ale bohužel iTunes se rozhodlo, že nepojede:( . Protože je víkend hodilo by se jen něco na oddech, zavzpomínání a zasmání. Minulý týden Roman poukázal na billboardy Apple, tak mě napadlo co si ukázat pár známých a slavných televizních reklam.

Asi nejslavnější reklama Apple vůbec z roku 1984, která změnila svět reklamy.

Reklama ukazující na výjimečnost a sílu Apple

Dvacáté výročí Apple

Think different

Má oblíbená a špičkově provedená reklama na iMac (musí zaujmout i odpůrce Apple)

Reklama na Stevův oblíbený počítač, jeho chloubu, který se neujal. Power Mac G4 Cube

Další reklama, která opravdu stojí za to

Nemálo slavné reklama think different se slavnýma osobnostma z historie. Albert Einstain, Martin Luther King a podobně. Reklama byla i v podobě plakátu, který je dnes sběratelký kousek.

A v posledních letech si Apple oblíbil a Američtí diváci jistě také reklamy GET MAC. Mac vždy zastupuje mladý sportovně oblečený člověk, za to PC postarší neohrabaný muž v saku. Takový vtipný krátký spot zesměšňující PC. Také bych si přál tyto spoty vidět na českých obrazovkách. Přidávám jich jen pár na ukázky na youtube jich sou desítky.

Doufám, že jsem nikoho tímto nedělním Apple odlehčením neurazil, ale rád se sám zasním jaké by to bylo mít tu Apple jako v USA. Jestli narazíte na další vtipnou nebo povedenou reklamu a nemam ji zde uvedenou, tak se omlouvám;)

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější