Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Svátek zamilovaných prakticky klepe na dveře a vy máte poslední příležitost se na něj patřičně připravit. Pokud tedy pro svého partnera ještě nemáte nachystaný náležitý dárek, rozhodně byste neměli otálet. Máte totiž poslední příležitost. O to více vás potěší, že nyní nakoupíte s úžasnými slevami. V rámci oslav svatého Valentýna na vás totiž u iStores.cz čekají parádní akce!

Valentýn plný lásky a slev u iStores.cz

Valentýn plný lásky a slev! Přesně tak lze opsat současně probíhající akci. Na své si totiž přijde prakticky každý, jelikož bohatého zlevnění se dočkala řada oblíbených produktů. Pomyslná záře reflektorů dopadá zejména na jablečné hodinky. Apple Watch Ultra totiž pořídíte se slevou až 2500 Kč, přičemž za výhodnější cenu jsou také k dostání Apple Watch Series 8 a Apple Watch SE 2. Aby toho navíc nebylo málo, u iStores nyní pořídíte řemínky se skvělou 10% slevou. V současné akci se nezapomíná ani na milovníky zvuku. Díky tomu si můžete za výhodnější cenu přijít na sluchátka AirPods se slevou ve výši až 1000 Kč, nebo sáhnout po nabídce reproduktorů s 10% slevou.

Celé to pak uzavírá výhodná nabídka iPhonů 14 (Pro). Na ty se nejen že vztahuje valentýnská sleva, ale navíc si při prodeji stávajícího zařízení můžete přijít na slušný výkupní bonus. Novou „čtrnáctku“ tak můžete získat za zlomek její původní ceny. Sleva ve výši 10 % se nadále vztahuje na lokátory Apple AirTag a MagSafe doplňky pro iPhone. S nákupem byste ale rozhodně neměli otálet – akce platí do 14. února (včetně) a uplatnit ji můžete online nebo na jedné z poboček.

Prozkoumejte Valentýn plný slev u iStores.cz zde

Související články

Dnes nejčtenější

.