Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám 14 Pro Max a z always on musím říct že jsem vyloženě zklamaný. Po dvou týdnech jsem to vypnul.
  Jednak, zde vítězí forma nad funkcí. Zbytečně. AOD má prostě fungovat jinak = zobrazovat rychlý přehled co nejstručnější formou. Ve stávající implementaci je 99% obsahu na obrazovce telefonu zobrazena tapeta.
  Druhak, výdrž baterie. Bude to asi hodně dané i pocitem z testů na YouTube, které prokázaly poměrně zásadní dopad na výdrž baterie za určitých podmínek. Za mě pocitově, zkracuje životnost na nabití cca o pětinu. Což mi přijde opravdu hodně. Zvlášť když hlavním přínosem je pouze zobrazení tapety + mimochodem nitifikací / stavů.
  Pokud by alespoň umožnil nastavit pro AOD jinou tapetu než pro lock-screen, bude situace o dost lepší.

  Líbí se mi věta „se však ve své podstatě vlastně o plnohodnotný Always-on nejedná“, paradoxně je to přesně obráceně – je to jediný plnohodnotný Always-on (bez ohledu na využitelnost).

  Je to o úhlu pohledu. Ztlumený jas displeje dle mého Always-on fakt není, byť jak píšu ve článku s ním nemám problém.

  Mě to naopak příjde jako úplné naplnění pojmu Alway-on-display.
  Dle slovníku to znamená: Vždy na displeji (stačí zadat do Google translator) a pokud je na displeji vždy něco (v pojmu se nezmiňuje nic o tom jakým jasem by to mělo být), tak je to Always-on-display.

  „Mě to naopak příjde jako úplné naplnění pojmu Alway-on-display“

  v podstatě máš pravdu, ale k čemu je ti vidět trvale na displayi uspaného telefonu např. tapetu.., zobrazovat se mají podstatné informace, které jsou k užitku

  Mistra,k čemu ti je trvale zobrazená tapeta na v,pnutém displeji? Já ti to povím, k ho*nu a k žraní baterie 🤣.

  Já jsem to po zkušenostech s Always on Displejem na všech ostatních telefonech a bohužel i AW které se mi vypálili raději ani nenechal zapnutý a o zapnutí ani neuvažuji, protože nechci mít telefon po roce vypálenej. (Neříkejte mi někdo, že se nevypálí, protože je to vlastnost AMOLED panelu) a telefon za 43k můj Pro Max vážně nechci za rok manželce nechat zničenej…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.