Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zajímavé info, sice iPhony z druhé ruky nekupuji, ale je dobré to vědět. Každopádně zajímalo by mě, proč u iPhonu 12 Mini mi po roce klesla kondice baterie na 94% a předchozí iPhone 7 měl tuto hodnotu až po třech letech. Používám to stále stejně, trvalé připojení k datům, wifi, bluetooth, AirPods, Apple Watch, poslouchám hudbu přes Apple Music, v autě používám drátové CarPlay a nehraju hry. Nabíjím denně přes noc a je nastavené optimalizované nabíjení. Přijde mi, že je asi kvalita baterií horší než dříve. Nebo je jiné vysvětlení?
  Mimochodem reklamovala jsem půl roku staré Apple Watch 6 právě kvůli výraznému snížení kondice baterie, za těch půl roku 92% a dostala jsem místo nich nové AW 7, které mají po třech měsících 98%, to přece není v pořádku, no ne?

  Bože můj a proč máte pořád nutkání řešit kondici baterie ? Vždyť na tom nesejde. Prostě je to individuální je to pouze orientáční nástroj nic víc. Koupíš iphone za dva měsíce ti spadne ze 100% kondice na 98% a už z toho děláte haló to že vám pak za zbylejch 10 měsíců spadne o 1-2% to už neřešíte . Mě na iphone X už svítí servis a kondice spadla na 79% a ptám 😂 není to nějak moc 21% používám ho přeci jen od října 2017 ?

  Bohužel jsem se s víše popsanou praxí taky setkal.
  Měl jsem starý Iphone SE, který jsem chtěl věnovat jako první mobil dceři. Je mi velmi líto, že autory magazínu nejspíše nepotěším, ale výměnu jsem provedl v Mobilpohotovosti v pobočce OC Galerie Nové Butovice v Praze.
  Výměna trvala cca 20 minut, možná déle. Na kondici baterie jsem se po výměně podíval, samozřejmě byla 100 %.
  Když mi po pár hodinách nastavování Apple ID a iosu telefon klekl, podíval jsem se po dobití na kondici, ta byla už jen asi 90 %.
  Po pár takových kolečcích klesla až na 45 %, což už mi tak úplně zanedbatelné nepřipadá.
  Bohužel jsem idiot, fakturu jsem ztratil a než jsem se dostal k tomu věc řešit, bylo po záruce 6 měsíců.
  Zašel jsem alespoň do Iwantu, kde technik telefon otevřel a konstatoval, že novou baterii mi tam dát nedokáže, protože ta z Mobilpohotovosti je tam přilepená nějakým vteřiňákem nebo čím a že ji nedokáže bezpečným způsobem vindat.
  Krátce řečeno, telefon jsem dceři nedal, protože by jí nevidržel ani do večera, zbytečně jsem proběhal několik obchodů a utratil skoro dva tisíce za pokus o oživení staršího telefonu, který je mi teď k ničemu a viměnit v něm tohle šméčko za novou baterii už se nikomu asi nepodaří.
  Stalo se to asi před rokem a půl, osobně proti Mobilpohotovosti nic nemám, ale jak mi teď chtějí dokázat, že už bych jim mohl věřit ohledně poctivosti servisních zásahů, to nevím.

  Řekl bych, že informační je to i bez podobného zásahu. Jinak si nedovedu představit, jak je možné, že jsem musel svůj 1,75 roku starý iPhone X nabíjet 2-3x denně, přičemž měl údajně pořád 92% kapacitu baterie 🤔
  Teď už mám 3 roky iPhone 11 Pro Max a pořád vydrží na jedno nabití celý den (4-6 hodin aktivního používání).

  Jednoduše 😂 když jsi měl iphone X tak jsi hral nekolik hodin denne fortnite nebo jinou blbost a nabijel jsi 3x denne coz je uplne normalni , ted mas iphone 11 pro max fornite uz nehrajes,rano na zachode si prectes na seznamu co je noveho ve svete , vlezes 5x za den na LSA , posles par sms , chvilka na messengeru , vecer si zavolas pro pizzu a jdes spat s 40% baterie :D

  Bylo by osvěžující narazit na diskuzi, která by se dokázala držet tématu a obešla se bez těch nabubřelých přemoudřelých rýpanců od lidí, kteří ví všechno líp za každých okolností.
  Nicméně, snažím se o tu mizernou rádoby novou baterii iphonu SE starat jak nejlíp umím a řekl bych, že se jí výdrž trošku zlepšila, kdybych telefon jen nabyl, zapl a nechal ho pohotovostně zamčený ležet na stole, tak vydrží poměrně dlouho, ale jakákoliv náročnější akce třeba v podobě videohovoru na handsfree, natáčení videa a podobně ho dokáže za pár minut položit, případně se rovnou předčasně vypne. Takže je pro praktické použití v terénu k ničemu.
  Doufám, že už se s touhle sviňárnou nikdy nepotkám, protože dřív nebo později budu muset měnit baterii i u svého Iphone 11 Pro.
  Dost těžko se mi na Mobilpohotovost tvoří nějaký ucelenější názor když vidím jejich firemní rozmach a snahu o dobrou image a porovnám si to s tou absurditou co udělali u mého telefonu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.