Zavřít reklamu

V současnosti testované nové verze stávajících systémů Applu toho sice na první pohled přináší pramálo nového, podle reportéra Marka Gurmana z Bloombergu jsou však přesto extrémně zajímavé. To proto, že mají přinášet kompatibilitu s novými produkty z dílny kalifornského giganta. 

O přidání kompatibility novinek se Gurman rozepsal v krátkosti na svém Twitteru, byť bohužel žádné detaily ohledně konkrétních produktů neuvedl. Nicméně s ohledem na spekulace z dřívějších týdnů a měsíců se jako nejpravděpodobnější adepti jeví nové Macy, konkrétně pak aktualizovaný Mac mini spolu s Macem Pro či 13” MacBookem Pro. Co se pak týče dalšího hardwaru, zcela upřímně řečeno by bylo cokoliv jiného než právě Macy velkým překvapením. iPhony totiž dorazí spolu s Apple Watch a iPady až na podzim a o chytrých brýlích, o kterých se ještě nedávno spekulovalo jakožto o žhavém kandidátovi na letošní představení, je také v poslední době ticho po pěšině. 

Co se pak týče pravděpodobného termínu představení nového hardwaru, ten by mohl dorazit na úvodní konferenci letošní vývojářské konference WWDC, která přinese mimo jiné i odhalení iOS 16 a dalších nových OS. Na konferenci rovněž pravděpodobně zazní i datum vydání iOS 15.5 a všech ostatních nyní testovaných systémů Applu. V úvahu sice připadá i jejich dřívější vydání například příští týden, ale s ohledem na blížící se konferenci je pravděpodobnější vydání spíš po ní s tím, že na ní Apple něco v souvislosti s nimi odprezentuje. 

Související články

Dnes nejčtenější

.