Zavřít reklamu

Je to jen pár dní, co jsme vás informovali o datu, kdy se Apple pochlubí ekonomickými výsledky za 3. kvartál letošního kalendářního roku (4. kvartál fiskálního). V těchto výsledcích by se měly projevit počáteční prodeje nově představených zařízení. Uvidíme tedy, jak si vedl nový iPhone 7, iPhone 7 Plus a do jisté míry také druhá generace Apple Watch. Nyní ovšem Apple přišel s informací, že se konferenční hovor odkládá. Místo původního 27. října se bude nově konat o dva dny dříve. Důvod? Konflikt v harmonogramu. Objevila se tedy vlna spekulací o tom, co za tímto přesunem stojí. Co tak důležitého Apple plánuje na konec října…

Na konec října by mělo připadat představení nového MacBooku Pro. Tedy okamžik, na který se těší tisíce lidí po celém světě, kteří na nový stroj čekají jako na smilování. Společnost logicky nic oficiálně nepotvrdila, ale už delší dobu se spekuluje o tom, že ke konci října přijdou na řadu počítače. Tedy nejen MacBook Pro, ale také nový Air a iMac.

Bohužel nemáme absolutně žádné informace o nových MacPro nebo MacMini, Ale nové Macy jsou již téměř jistotou. 27. října, tedy onen původní termín zveřejnění výsledků, je úterý, což je obvyklý den na pořádání konference, takže je velice pravděpodobné, že je to opravdu kvůli tomu. Však uvidíme sami, už jen tři týdny.

appleq4earnings2016-800x472
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
MacBook Pro koncept FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: Macrumors

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější