Zavřít reklamu

Majitelé sluchátek AirPods čeká aktualizace. Apple totiž před pár hodinami vydal novou verzi firmwaru, která sluchátka softwarově „pohání“ a to jako již tradičně pro všechny dostupné modely, které v současnosti prodává. To jinými slovy znamená, že vyjma 1. generace AirPods nainstalujete firmware na vše.

Nový firmware pro AirPods nese označení 4E71 a na 2. generaci AirPods, AirPods Pro a modelu Max nahrazuje 4C165, který byl vydán v prosinci. Stejný firmware dorazil i na AirPods 3, na kterých však přepisuje verzi 4C170. Jeho instalace je jako již tradičně automatická s tím, že je pro ní potřeba zajistit jen připojení AirPods k iPhonu. Pokud vám firmware nebude několik dní nainstalován automaticky, zkuste sluchátka ještě připojit k nabíječce. Kontrolu firmwaru AirPods pak uděláte tak, že po jejich připojení k iPhonu navštívite Nastavení – Obecné – Informace a zde sjedete dolů k sekci AirPods a zkontroluejte verzi firmware.

Co přesně přináší však bohužel v tuto chvíli netušíme, jelikož Apple opět rezignoval na zveřejnění jakýchkoliv poznámek k aktualizaci. Jednat se nicméně pravděpodobně bude jen o opravy drobných chyb, maximálně pak nové funkce pro Najít, ve kterém jsou AirPods integrovány. O ničem větším se totiž v minulosti ve světě Applu nešuškalo.

Související články

Dnes nejčtenější

.