Zavřít reklamu

Na to, že musíme aktualizovat svá zařízení jako telefon, tablet, počítač či hodinky, si již značná část z nás zvykla a bere to jako samozřejmost. S nástupem bezdrátových sluchátek, která navíc disponují ještě nějakou tou funkcionalitou navíc, se stále jedná o něco, na co by mohlo mnoho uživatelů zapomenout. Proto není od věci čas od času připomenout, že i tato miniaturní „chytrá“ zařízení potřebují nějaký ten softwarový update. Nejnovější aktualizace pro Apple AirPods dorazila včera. Pokud tedy doma žhavou novinku od Applu máte, doporučujeme aktualizovat co nejdříve. Co je vlastně nového?

V novém firmwaru 3.7.2 Apple připravil několik záplat různých bugů a zejména by se mělo dostavit zlepšení výdrže baterií. Přesné informace není možné tak jednoduše zjistit, neboť Apple pro tento firmware nevydává oficiální changelog.

airpodsupdate

Instalace aktualizací AirPods je velmi jednoduchá. Stačí sluchátka připojit k iPhonu a ten se již o vše postará za vás. Aktualizaci na pozadí stáhne a sluchátka následně aktualizuje. Dostupnost a kontrolu aktuální verze firmwaru najdete v nastavení (nastaveníobecnéinformace). Sluchátka ovšem musí být k telefonu připojena. I přes to, že jsou tu s námi AirPods již téměř měsíc, stále se jedná o velmi nedostatkové zboží, na které se čeká i několik týdnů. Jak jste na tom s dostupností vy? Už vám sluchátka došla, nebo na ně stále čekáte?

Apple AirPods FB

Dnes nejčtenější

.