Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já jsem ten „zádrhel“ s dokončením přihlášení na Apple TV vyřešil tím, že jsem u jména a příjmení smazal poslední písmeno a znovu napsal … asi to chtělo nějakou „editaci“ u jména a pak už to dokončit šlo …

  a ještě jeden zajímavej postřeh … překvapilo mě, že na MAXu a GO nejsou stejné filmy … resp, že na MAXu není vše co je na GO … například na GO je nyní legendární film Noc v Roxbury :), ale na MAXu jsem ho nenašel … nechám si raději obě appky.

  Díky za info. Nově jsem založil účet a z debitní karty u KB a.s. mi bylo strženo 0 Kč, příští fakturace za měsíc za 132 Kč. Nyní sleduji přes Apple TV.

  Sleva není na vždy. Jsou tam podmínky

  POKUD PŘEDPLATNÉ KDYKOLIV ZRUŠÍTE NEBO ZMĚNÍTE, POKUD SI NEZACHOVÁTE PLATNOU PLATEBNÍ METODU, NEBO NEBUDETE NADÁLE DODRŽOVAT PODMÍNKY HBO MAX, ZTRATÍTE NÁROK NA TUTO PROPAGAČNÍ NABÍDKU.

  Tak to je ale snad logické, že když něco zruším, pak už si nemůžu nárokovat dřívější podmínky, ne? Stejně tak když přestanu platit či dodržovat podmínky.

  Logické snad. Ovšem někoho by mohlo zmást co se píše v článku, kde je uvedeno jen „bude vám navždy poskytnuta sleva z předplatného ve výši 33 %“ bez podmínek. Ne každý to vnímá stejně.

  Zdravicko, koukam do in-app purchases v appce HBO Max a zarazilo me ze tam je predplatne na ad-free, to jsou v HBO Max reklamy nebo jak tomu mam rozumet?

  Zdravím všechny, mám dotaz, kolik účtu tam můžu mít? Je to jako u Netflixu 4 učty a sledování na 4 zařízeních. Díky za info.

  U Netflixu i Maxe můžete mít až 5 profilů, s tím, že u Netflixu mohou koukat až 4 zařízení(dle tarifu) současně a u Maxe 3 zařízení současně.

  Zdravím, to znamená, že když jsem již dříve měla účet HBO GO a nyní přejdu na HBO MAX, tak se to nepočítá jako registrace a žádnou slevu mít nebudu?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.