Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Svět chytrých hodinek se neustále rozrůstá. Zajímavým přírůstkem jsou bezesporu hodinky Youpinlab Haylou RS3, které svými funkcemi a vlastnostmi značně překračují i několikanásobně dražší modely. To vše je navíc k dostání za nízkou cenu, díky čemuž jsou hodinky v poměru cena/výkon úžasným kouskem. Platí zde totiž pořekadlo, že za málo peněz získáte spoustu muziky. Pojďme si tedy společně projít jednotlivé funkce a vlastnosti.

Kvalitní tělo, ještě lepší displej

Haylou RS3 dokážou hned na první pohled zaujmout precizním tělem s rámem z hliníkové slitiny, ve kterém se skrývá kvalitní 1,2″ AMOLED displej s rozlišením 390 x 390 pixelů. Díky tomu hodinky nepůsobí lacině a již na pouhý dotek potěší. Samozřejmě ani nechybí možnost přizpůsobení ciferníku podle vašich představ či dle situace. Tento produkt se nadále dokáže postarat o nepřetržité monitorování srdečního tepu, nabízí senzor pro měření saturace kyslíku v krvi a nemá problém ani s analýzou spánku.

Haylou RS3

Ideální parťák na sport

Chytré hodinky jsou samozřejmě také perfektním parťákem na sportování. Přesně z tohoto důvodu Haylou RS3 nabízí hned 14 workout režimů, kdy už jen záleží na tom, do jakého sportu se zrovna chystáte. Hodinky vám tak dokážou přesně monitorovat vaši aktivitu například při běhu, chůzi, cyklistice, fotbalu, veslování, cvičení, turistice a řadě dalších. Díky voděodolnosti 5 ATM navíc není problém mít hodinky při plavání. Zároveň se nabízí i poměrně dlouhá výdrž baterie, která na jedno nabití vydrží až 21 dní. Při každodenním častém používání se samozřejmě jedná o nižší hodnotu, konkrétně tedy 12 dní. V případě aktivní GPS pak výdrž činí 21 hodin.

Haylou RS3

Samozřejmě pro co možná nejlepší data ze cvičení je potřeba disponovat GPS, která je již součástí hodinek. Haylou RS3 nabízí precizní senzor, díky kterému si například po běhu či cyklistice můžete prohlédnout přesnou trasu, po které jste se vydali.

Monitorování vašeho zdraví

Hodinky už dávno neslouží jen pro zobrazování času či příjem notifikací. Pomalu se z nich totiž stává i zařízení pro sledování vašeho zdraví. Ani v tomto případě tento model není výjimkou, jelikož za pomocí  zmiňovaného senzoru srdečního tepu a saturace kyslíku v krvi dokáže vést detailní statistiky. Zároveň nabízí i dechová cvičení, motivuje vás v každodenním pohybu a při delším sezení zároveň upozorňuje, abyste se zvedli a alespoň na pár minut se prošli.

Propojení s telefonem

O bezchybné propojení hodinek Haylou RS3 se stará moderní technologie Bluetooth 5.0. Díky tomu můžete v reálném čase dostávat notifikace přímo na vaše zápěstí, ovládat právě přehrávanou muziku, sledovat počasí, anebo dokonce za pomocí hodinek najít váš telefon. Pro propojení je každopádně potřeba disponovat telefonem s operačním systémem Android 4.4 a novějším, anebo iOS 8 a novějším.

Haylou RS3

Akční cena

Již v úvodu jsme zmínili, že jsou tyto chytré hodinky k dostání za relativně nízkou cenou. Běžná cena produktu totiž činí 79,99 dolarů, což je v přepočtu zhruba 1740 korun. Aktuálně je ale můžete získat o 10 dolarů levněji. V současné chvíli vás tento model vyjde na pouhých 69,99 dolarů, respektive na něco málo přes 1500 korun.

Hodinky Haylou RS3 zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější