Zavřít reklamu

Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na pětici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

Hellboy II: The Golden Army

Kdysi žili lidé a všechny kouzelné bytosti ve vzájemném porozumění a symbióze. Avšak byli příliš zahledění do sebe a rozpoutali válku o vládu nad zemí. Na obranu kouzelného světa vznikla Zlatá armáda, jejíž síla byla natolik ničivá, že donutila krále kouzelných bytostí Balora uzavřít mír s lidmi a korunu, jež měla moc nad armádou, rozdělit na tři části. Jeho syn princ Nuada s tímto rozhodnutím nesouhlasil a odešel do exilu. Teď se vrací a chce pomocí koruny svého otce znovu oživit armádu nezničitelných kovových bojovníků a připomenout lidem, proč se kdysi báli tmy. Tentokrát Hellboye čeká opravdu náročný úkol. Přestože prožívá výbušný vztah s Liz, musí se se zaměstnanci Úřadu pro výzkum paranormálních jevů postavit nepříteli v zásadní bitvě dobra a zla.

  • 59,- vypůjčení, 79.- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Hellboy II: The Golden Army pořídíte zde.

V hlavě

Období dospívání může být velice komplikované. A pro jedenáctiletou Riley, která se musí se svou rodinou přestěhovat z amerického Středozápadu do San Francisca, kde její tatínek dostal novou práci, to platí dvojnásob. Stejně jako nás všechny, i Riley ovlivňují její emoce – Radost, Strach, Vztek, Nechuť a Smutek. Emoce žijí na Hlavním velitelství, odkud Riley pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Ačkoliv se Radost, Rileyina hlavní a nejdůležitější emoce, pokouší brát všechno z té nejlepší stránky, objevují se mezi emocemi neshody, jak se vypořádat s novým městem, domovem a školou.

  • 99,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film V hlavě pořídíte zde.

Gambit

Víte, co dělá Angličan uprostřed Texasu? Má plán. Harry Deane dělá správce umělecké sbírky, svou práci miluje, a přesto trpí. Jeho zaměstnavatelem je totiž jeden z nejbohatších Angličanů, stejně excentrický jako šílený a zcela nesnesitelný. Harry se proto rozhodne využít šéfovy vášně pro obrazové sbírky a rozehraje partii směřující k tomu, aby si jeho šéf koupil falešný dávno ztracený obraz Moneta. Pro svůj umělecký zločin ale potřebuje královnu texaského rodea. Plán je mistrovský, k úspěchu postačí, aby Harry přestal být notorický smolař.

  • 39,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film Gambit pořídíte zde.

Extrakce

V Crackleově prvním původním filmu Extraction je Mercy Callo (Jon Foo) coby člen amerického speciálního týmu Black Ops vyslán na tajnou misi v čečenském vězení s maximální ostrahou. Proč? Má odtud dostat nejznámějšího teroristu – obchodníka se zbraněmi, který je hrozbou pro životy tisíců lidí. Problém? Velitelé týmu, plukovník Quentin Harding (Danny Glover) a Kyle Black (Sean Astin), na velitelství doslova tápou v temnotě a operace se začne hroutit. Z týmu zůstane jen Callo, který se snaží misi úspěšně dokončit, musí se tedy probojovat z vězení, aniž by jeho vzácný zajatec přišel o život. Úkol je pro něj o to těžší, že tímto zajatcem je terorista, který mu vyvraždil rodinu.

  • 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Extrakce pořídíte zde.

Hanebný pancharti

V roce 1941 invaze německých vojáků do západní Evropy pokračuje. Její zkázonosná síla se nevyhne ani opuštěné farmě na francouzském venkově. Přímo před zraky mladičké židovky Shosanny německý důstojník Hans Landa vyvraždí celou její rodinu. Dívka se zachrání a pod novou identitou se v Paříži stane provozovatelkou biografu. O něco později Aldo Raine, zupácký americký nadporučík, dává dohromady vojenskou jednotku, která má za úkol šířit mezi nositeli uniforem s hákovými kříži strach a paniku. Vraždící komando řádí po celé Francii a zprávy o něm nahání strach i samotnému Hitlerovi. V pařížském kině, v němž shodou okolností pracuje Shosanna, se chystá velkolepá premiéra nového německého propagandistického filmu, při premiéře má být přítomna nacistická smetánka. Úkolem Panchartů, jak si Rainovi vojáci říkají, bude na akci proniknout. Nepočítají ovšem s tím, že přímo pod světlem promítačky osnuje svůj plán pomsty Shosanna. Jak ale můžou dopadnout dva geniální plány na atentát, když mají být uskutečněny ve stejný okamžik na stejném místě?

  • 59,- vypůjčení, 149,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Hanebný pancharti pořídíte zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.