Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    K čemu ty kapitoly? Kvůli reklamám? Kdybyste tu měli rozumné množství nerušivých reklam, nemuseli byste si jejich načítání takhle vynucovat a já bych klidně dala váš web na whitelist a reklamy by se zobrazovaly. Takhle platí „kdo chce víc, nemá nic“ a já tu nemám jedinou reklamu. Navíc mám povolený filtr „zobrazovat nerušivé reklamy“ a tady se mi nezobrazuje žádná.

    Jo je to trapný tohle rozdělovaní na X kapitol ! Proto jsem přestal sledovat mobilmanii . Nenažranost nezná mezí. To bych radši platil členství než tohle !

    Kdo vymyslel Dark mode, a to napříč všemi platformami, z toho bych okamžitě udělal nezaměstnaného a  za druhé mám pocit, že když po třech dnech používání mám ještě 16% kapacity baterie, je zbytečné vůbec něco s baterií řešit. iPhone 12.

    Tak to ho musíš používať ako kůň! xD (Keď nemám NTB so sebou) a som odkázaný len na iPhone a mám 100 mailov cez deň, viedohovory, videokonferencie, prezentácie zdielane cez beamer a o 18:00 mám 10% baterky. Nj Tetris ti toľko nežere chápem :D Teraz ma napadlo, k čomu ti je vlastne iP 12? :D aby si bol cool? :D Sklamem ťa, tá doba už je preč… teraz má iPhone aj predavač so stánkom ovocia v Thajsku…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.