Zavřít reklamu

Zdá se, že přesné datum spuštění prodejů nových iMaců, iPadů Pro a Apple TV 4K, jejichž předobjednávky startují už zítra úderem 14:00 našeho času, již není tajemstvím. Dnes totiž Apple zveřejnil ve svém Newsroomu novou tiskovou zprávu věnovanou právě zítřejší spuštění předobjednávek novinek, v jejichž metadatech objevili vývojáři i zmínky o datu spuštění prodejů. 

Pokud jste si díky předešlým únikům zakroužkovali v kalendáři 21. květen, můžete si jej nyní obtáhnout. V metadatech tiskové zprávy vydané Applem totiž právě tento den opět figuruje, byť je s ním spojován i start prodejů iPhonů 12 (mini) ve fialové barevné variantě a AirTagů. Jako pravděpodobné vysvětlení této chyby se nicméně jeví to, že Apple zkrátka tiskové zprávy chystal s velkým předstihem a počítal v nich s tím, že i tyto produkty zkrátka dorazí později než se nakonec stane. Jejich výroba či jiné aspekty ale nakonec umožnily start jejich prodejů už zítra. 

Máte-li tedy na nové iMacy spadeno, čekat na ně budete méně než měsíc, což je poměrně přijatelná doba. Na druhou stranu, pokud si jimi nejste tak úplně jistí, určitě je rozumné počkat minimálně zhruba dva týdny na úvodní Keynote WWDC 2021, která by měla dle očekávání přinést kromě představení iOS 15 a dalších nových OS i větší verzi iMaců, která by se vám mohla líbit více. 

Související články

Dnes nejčtenější

.