Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad koupí bezdrátového reproduktoru nebo sluchátek? Pokud ano, pak tento týden máte ideální příležitost k nákupu. U Mobil Pohotovosti totiž aktuálně běží JBL Week, kdy po zadání kódu získáte většinu oblíbených produktů od JBL za výrazně nižší ceny. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější kousky.

JBL GO 3

Mnohé jistě potěší sleva na nástupce vůbec nejpopulárnějšího JBL reproduktoru – na JBL GO 3. Jde o ultra-přenosný a skladný reproduktor, kterému nevadí voda, písek ani prach. Na svou cenu a velikost má kvalitní zvukovou reprodukci a na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu 5 hodin. Po zadání kódu vás GO 3 vyjde na 981 Kč (původně 1 090 Kč)

Reproduktor JBL GO 3 koupíte přímo zde

JBL Tune 500BT

Asi vůbec nejzajímavější produkt v rámci JBL Weeku. JBL Tune 500BT jsou levná ale kvalitní bezdrátová sluchátka přes hlavu. Po slevě vyjdou jen na 799 Kč (dříve 999 Kč) a přitom nabízí kvalitní JBL Pure Bass zvuk, 16hodinovou výdrž, rychlé nabíjení i mikrofon pro volání. Navíc jsou lehká a můžete je složit pro snadné přenášení.

Sluchátka JBL Tune 500BT koupíte tady

JBL Charge 4

Hledáte-li kvalitní a odolný reproduktor, je Charge 4 správná volba. Nabízí duální pasivní měniče pro hlasitý a kvalitní JBL zvuk se silnými hlubokými basy. Samozřejmostí je voděolnost a potěší také až 20hodinová výdrž baterie, funkce powerbanky pro nabíjení telefonu a funkce JBL Connect+ pro propojení s více než 100 dalšími reproduktory. Po zadání kódu vás reproduktor vyjde na 3 321 Kč (původně 3 690 Kč)

Reproduktor JBL Charge 4 koupíte zde

JBL PartyBox 310

JBL PartyBox 310 je pořádný, avšak stále přenosný reproduktor, který je ideální na každou party. Díky výkonu 240 W je opravdu hlasitý a zvuk JBL Pro Sound spolu se světelnými efekty, které se synchronizují s rytmem hudby, zajistí atmosféru velkolepé party. PartyBox 310 vydrží na jedno nabití 18 hodin, můžete ho ale snadno připojit i do sítě. Nabízí kolečka pro snadné přemisťování a nechybí mu ani voděodolnost pro party na pláži nebo u bazénu. Po slevě reproduktor vychází na 11 241 Kč (původně 12 490 Kč).

Reproduktor JBL PartyBox 310 koupíte tady

Kromě výše zmíněné slevy můžete ještě využít dvě speciální akce, které na Mobil Pohotovosti běží – slevu až 17 % na hodinky a náramky Fitbit v rámci Fitbit Week a také slevu až 2 000 Kč na chytré hodinky HONOR.

jbl go 3

Související články

Dnes nejčtenější

.