Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad koupí bezdrátového reproduktoru nebo sluchátek? Pokud ano, pak tento týden máte ideální příležitost k nákupu. U Mobil Pohotovosti totiž aktuálně běží JBL Week, kdy po zadání kódu získáte většinu oblíbených produktů od JBL za výrazně nižší ceny. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější kousky.

JBL GO 3

Mnohé jistě potěší sleva na nástupce vůbec nejpopulárnějšího JBL reproduktoru – na JBL GO 3. Jde o ultra-přenosný a skladný reproduktor, kterému nevadí voda, písek ani prach. Na svou cenu a velikost má kvalitní zvukovou reprodukci a na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu 5 hodin. Po zadání kódu vás GO 3 vyjde na 981 Kč (původně 1 090 Kč)

Reproduktor JBL GO 3 koupíte přímo zde

JBL Tune 500BT

Asi vůbec nejzajímavější produkt v rámci JBL Weeku. JBL Tune 500BT jsou levná ale kvalitní bezdrátová sluchátka přes hlavu. Po slevě vyjdou jen na 799 Kč (dříve 999 Kč) a přitom nabízí kvalitní JBL Pure Bass zvuk, 16hodinovou výdrž, rychlé nabíjení i mikrofon pro volání. Navíc jsou lehká a můžete je složit pro snadné přenášení.

Sluchátka JBL Tune 500BT koupíte tady

JBL Charge 4

Hledáte-li kvalitní a odolný reproduktor, je Charge 4 správná volba. Nabízí duální pasivní měniče pro hlasitý a kvalitní JBL zvuk se silnými hlubokými basy. Samozřejmostí je voděolnost a potěší také až 20hodinová výdrž baterie, funkce powerbanky pro nabíjení telefonu a funkce JBL Connect+ pro propojení s více než 100 dalšími reproduktory. Po zadání kódu vás reproduktor vyjde na 3 321 Kč (původně 3 690 Kč)

Reproduktor JBL Charge 4 koupíte zde

JBL PartyBox 310

JBL PartyBox 310 je pořádný, avšak stále přenosný reproduktor, který je ideální na každou party. Díky výkonu 240 W je opravdu hlasitý a zvuk JBL Pro Sound spolu se světelnými efekty, které se synchronizují s rytmem hudby, zajistí atmosféru velkolepé party. PartyBox 310 vydrží na jedno nabití 18 hodin, můžete ho ale snadno připojit i do sítě. Nabízí kolečka pro snadné přemisťování a nechybí mu ani voděodolnost pro party na pláži nebo u bazénu. Po slevě reproduktor vychází na 11 241 Kč (původně 12 490 Kč).

Reproduktor JBL PartyBox 310 koupíte tady

jbl go 3
Zdroj: mp.cz

Související články

Dnes nejčtenější