Zavřít reklamu

Google již téměř rok používá na ostatních platformách nové rozhraní YouTube. Nový design byl ovšem, alespoň dosud, zapovězen Apple TV a jejímu tvOS. Jak se ale zdá, změny se brzy dočkají i jablíčkáři.

Abychom byli úplně přesní, Google začal se základy nového uživatelského rozhraní YouTube už v listopadu 2019. Změny byly kompletně hotové až v březnu 2020, kde si Google pohrál s rozpoložením stránky či přidáním tmavšího pozadí. Není tajemstvím, že aplikace YouTube pro tvOS čelila opravdu velké kritice a uživatelé Apple TV si zřejmě právem připadali upozaděni. Pokud si odmyslíme zastaralý design a funkce, trnem v oku mnohým jsou také gesta na trackpadu, která se chovají jinak než u ostatních aplikací na tvOS. Je ale asi ještě brzy předpovídat, zda tato aktualizace uživatele opravdu uspokojí.

S nejvyšší pravděpodobností novou aktualizaci aplikace YouTube pro tvOS ještě ke stažení nemáte, jelikož je uváděna do oběhu velice pomalu. Poprvé si ji bylo možné všimnout na Redditu, o čemž informoval uživatel ze sousedního Německa. Momentálně ji hlásí i uživatelé také ze Spojených států. Kdy se ale dostane na nás je v této době otázkou. V galerii výše se můžete na nový design aplikace YouTube pro tvOS podívat. Jak se vám novinka zamlouvá?

Související články

Dnes nejčtenější

.