Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Měla jsem hned první, resp. nultou generaci a byla to pecka, ale když přestaly stačit, tak jsem vyzkoušela mnoho různých „smart watches“ od levných čínských šmejdů (Xiaomi) přes drahé čínské šmejdy (Huawei), levné Garmin, drahé Garmin, Samsung Watch Active až jsem nakonec zase skončila u Apple Watch, aktuálně 6. U Garminu se mi líbily zdravotnické funkce, ale AW jsou prostě nejdál a fungují nejlépe, že jim klidně odpustím i tu jejich jednodenní výdrž (i když prodloužení výdrže bych fakt uvítala, aspoň na aktivní víkend). Ale aby mi Garminy vydržely 5 dnů a po hodině na běžeckém pásu mi naměřily 37 metrů, to asi není v pořádku. Aktualizace Samsungu mi snížily výdrž na půl dne. A o čínských šmejdech ani nemluvě, navíc se s žádnými nedá rozumně platit. Garmin to sice umí, ale vyťukat před každým placením na pidi displayi s nepřesnými reakcemi PIN mě fakt nebavilo.
    Takže i když následujících několik let nemám v plánu upgradovat svoje AW6, tak jsem zvědavá na nové funkce. Jedině snad měření glukózy a zvýšení výdrže baterky by mě přesvědčilo přejít na 7, 8 nebo 9.

    Ja teda gen 1 ktera pak byla ze strany apple sama znacena jmao gen 0 sem nevlastnil. Sam apple kdZ vydal gen 0 co nic neumela pomalu pac sam nevedel co cekat od aw. A zda se vubec chytnou. Ja si koupil az gen 2. A do lonskeho roku do vanoc slouzili. Nez sem udelal vymenu za 6. A vim ze budou slouzit x let jako aw2 nez je vymenim treba za gen 11. Snsd tu vydrz zlepsi kdyz to umi jiny proc ne appl.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.