Zavřít reklamu

Fotbalového útočníka italského Juventusu Cristiana Ronalda zná zřejmě každý. Není nadsazené tvrdit, že se portugalský čutálista stal pro mnohé synonymem pro fotbal. Jeho jméno táhne a tak si užívá spousty obchodních kolaborací s množstvím různých značek, včetně těch ve vieoherním průmyslu. Úplně poprvé se však Ronaldo ukáže ve hře, která nemá nic společného s fotbalem. Za několik týdnů by se totiž měl objevit v roli padoucha Chronose v mobilní multiplayerové střílečce Garena Free Fire.

Hra má za sebou už několik významných spoluprácí s řadou hudebníků a dokonce i netflixovským seriálem Papírový dům, sportovce však doteď nelákala. Ronaldo se stane světovým ambasadorem hry, čímž by se měla dle vývojářů z Garena International navýšit atraktivita videohry pro lidi, které neměli šanci jinými marketongovými kampaněmi zasáhnout.

Garena Free Fire je podle všeho klasickým battle royale po vzoru Playerunknown’s Battlegrounds a Fortnitu. Narozdíl od nich se ale lépe přizpůsobuje mobilním zařízením, protože každá hra má deseti minutový limit. Ronaldo dostane po svém uvedení do hry vlastní herní mapu, ostrov plný futuristických slumů. Další podrobnosti zatím vývojáři tají, více informací o zapojení Ronalda v samotné hře se dozvíme v polovině prosince. Znáte hru Garena Free Fire? Pokud ne, zkusili byste ji díky zapojení známého fotbalisty? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější