Zavřít reklamu

Na dnešní den připadá po celém světě tradiční slevový akce v podání Black Friday, díky které lze při nákupech ušetřit nemalé peníze. Té se v posledních letech nevyhýbá v našich luzích a hájích ani Apple ve svém Online Storu, byť je jeho pojetí malinko jiné než u konkurence. Místo klasických slev totiž rozdává k nákupům slevové karty na příští nákup. A právě ty lze již nyní získat. 

Zatímco v předešlých letech bylo možné u Applu ušetřit až 4800 Kč, letos je v tomto směru kalifornský gigant skromnější. Nejhodnotnější dárková karta, kterou vám k nákupu přibalí, je totiž nabitá “jen” na 3600 Kč – tedy o celých 1200 Kč méně než před rokem. Samozřejmě navíc platí, že je přibalována jen k něčemu – konkrétně k 16” MacBookům Pro a 21,5” iMacům. Co se pak týče iPhonů, k nákupu modelů SE 2, 11 či XR vám Apple přibalí šek s hodnotou 1200 Kč. V případě nákupu Apple Watch Series 3 se můžete těšit na šek za 600 Kč, totéž pak platí i u AirPods a AirPods Pro. Pokud se rozhodnete pro nákup iPadu Pro či iPadu mini, můžete počítat v prvním případě se šekem 2400 Kč, ve druhém pak s šekem 1200 Kč. Na 1200 Kč poukázku máte dále nárok i při nákupu Apple TV HD a 4K. Co se pak týče sluchátek Beats, k modelům Studio3 Wireless, Solo Pro, Solo3 Wireless, Powerbeats Pro a Powerbeats Apple přibaluje 1200 Kč poukazy. Sluchátka Powerbeats jsou tedy de facto nejzajímavějším produktem z jeho výprodeje. 

Jak můžete sami vidět, oproti ostatním obchodníkům se tedy Apple drží u svého Black Friday dost při zemi, jelikož jeho slevy nejsou nikterak obří. To ale ve výsledku nebyly nikdy a tudíž ani letošní nastavení výprodeje nepřekvapí. Pokud by vás nabídka Applu zaujala, k jejímu využití máte na jeho Online Store celé čtyři dny – tedy pátek 27. listopadu až pondělí 30. listopadu. 

Dnes nejčtenější

.