Zavřít reklamu

Mysleli jste si, že Shazam, který Apple koupil zhruba před půl rokem, byla na dlouhou dobou posledním nákupem tohoto typu? Ale kdepak. Podle čerstvých informací redaktora portálu BGR totiž začal Apple koketovat se společností AgileBits, který stojí za populární aplikaci pro správu hesel a různých poznámek 1Password. 

Podle zdrojů již zmíněného portálu je Apple nyní odhodlán poskytnout aplikaci 1Password všem svým zaměstnancům, kterých je po celém světě více než 100 tisíc. Aplikace tak bude k dispozici jak různým vývojářům nových hardwarů a softwarů, tak například i pracovníkům v Apple Storech. Zaměstnanci by navíc měli mít možnost poskytnout licenci na tuto aplikaci dalším čtyřem rodinným příslušníkům. 

V aplikaci 1Password naleznete i integraci Face ID:

Nákup na spadnutí? 

Díky využívání této aplikace by tak mohla výrazně vzrůst bezpečnost dat všech jablečných zaměstnanců, na čemž si Apple samozřejmě velmi zakládá. Je ale samozřejmě možné, že nasazení této aplikace mezi zaměstnance je jakýmsi předvojem chystaného nákupu služby. Těžko však v tuto chvíli říci, kdy k němu dojde a zda vůbec. Překvapení by to ale nejspíš nebylo. 

Prvních 100 jablečných zaměstnanců má začít s využíváním aplikace již tento týden. Když pak půjde vše podle plánu, všech více než 100 tisíc zaměstnanců by mělo mít do aplikace bezplatný přístup zhruba během jednoho až dvou měsíců. 

Jelikož je zpráva skutečně čerstvá, informací skutečně mnoho nemáme. Jakmile však vyplují na povrch novinky, budeme vás o nich co nejrychleji informovat. Do té doby se můžete o zkušenosti s aplikací 1Password podělit dolů do komentářů. Má podle vás její nákup smysl, nebo lze její funkce nahradit například klasickými poznámkami, které jdou též uzamknout?

[appbox appstore id568903335]

1password na iphonu x

Související články

Dnes nejčtenější

.