Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Black Friday je v plném proudu a do slev padají další produkty, těch od Applu nevyjímaje. V zajímavých slevách jsou jak AirPods, tak například i Apple Watch nebo iPhone 11.

Nejoblíbenější a zároveň nejnovější sluchátka od Applu v podobě AirPods Pro teď pořídíte za 5 990 Kč, což je při srovnání s oficiální cenou 7 290 korun více než zajímavá sleva. Klasické AirPods 2 pak vychází jen na 3 990 Kč a představují tak jeden z nejlepších vánočních dárků, se kterým určitě uděláte radost. A tradiční EarPods s Lightning konektorem jsou ve slevě za 799 Kč.

Za nejnižší cenu na trhu teď u Mobil Pohotovosti koupíte Apple Watch Series 3. Menší 38mm varianta vychází na 4 990 Kč a větší 42mm varianta pak na 5 690 Kč. Oblíbený iPhone 11 je ve slevě za 16 990 Kč, což je aktuálně nejnižší cena mezi českými autorizovanými prodejci. 

Bleskurychlé nakupování

Chcete mít doma zboží co možná nejrychleji? Svoji objednávku si můžete od Mobil Pohotovosti nechat doručit jedním ze tří způsobů:

  • Na kteroukoli ze 13 prodejen (do 30 minut)
  • Expresně službou Liftago (do 1 hodiny)
  • Na vaši adresu (do druhého dne)

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Bezpečné nakupování je prioritou, a proto je výdej objednávek extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si doma pohodlně objednáte na e-shopu mp.cz, zaplatit ale můžete až přímo na prodejně – hotově i kartou.

Související články

Dnes nejčtenější