Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jablečné produkty jsou celosvětově velice populární. Za to vděčí především svému vytříbenému designu, prvotřídnímu výkonu a dlouholeté životnosti. Pokud si nyní pohráváte s myšlenkou zakoupení iPhonu či Macu, nebo byste podobný dárek chtěli věnovat někomu blízkému na Vánoce, máme pro vás skvělý tip. Renomovaný servis appleguru.cz totiž spustil vlastní e-shop, do kterého rovnou zavítala akce Black Friday. A právě jablečné telefony a počítače je možné získat s 10 až 40% slevou.

V obchodě se konkrétně nachází iPhony nejrůznějších generací, zmiňované Macy a bohatá nabídka s příslušenstvím. Na své si přijdou jak puntičkáři, tak i nenároční uživatelé. Obchod totiž neprodává pouze nové produkty, ale specializuje se i na zánovní a použité zboží. To s sebou nese řadu parádních výhod. Všechny použité produkty z nabídky jsou totiž plně funkční, technicky ověřené, a navíc se na ně vztahuje 12měsíční záruka. Přijít si můžete například na iPhone XS s 64GB úložištěm v kategorii A za necelých 15 tisíc korun.

Ušetřit tak můžete až několik tisíc korun na zmiňovaném použitém zboží, které vám dokáže nabídnout 100% funkčnost v kombinaci s parádním výkonem, excelentním designem a vyzdvihovanou dlouholetou životností. Díky tomu dokáže obchod nabízet podstatně nižší ceny, než se kterými byste se setkali například u konkurence. Použité produkty jsou poté rozděleny do několika kategorií. Ty se od sebe odlišují pouze ve vzhledu. Zatímco u varianty A se setkáte se zánovním zařízením s minimálními známkami používání, tak naopak u varianty C už narazíte na různé nedostatky v podobě škrábanců či oděrek.

appleguru.cz kategorie zboží
Zboží je možné zakoupit v různých kategoriích.

Aktuální akce Black Friday je však časově omezená. Pokud tedy nad nákupem uvažujete a nejste si jistí, neměli byste příliš dlouze otálet. Akce totiž končí již za pár dní.

Související články

Dnes nejčtenější