Zavřít reklamu

S blížícím se spuštěním prodejů nových iPhonů 12 a 12 Pro se začínají na internetu objevovat fotky jejich balení. O ty se v naprosté většině případů starají pracovníci distribučních center či prodejci, kteří již mají k telefonům přístup. Díky nim si tak můžeme pohled na jejich balení užít se slušným předstihem. 

Jak můžete v galerii vedle tohoto odstavce vidět, Apple letos vsadil po roční anabázi u víka krabičky na obrázek iPhonu displejem vzhůru a to jak u modelů 12, tak u 12 Pro. Stejně jako vloni se navíc rozhodl své modelové řady odlišit barvami krabiček, kdy bílou používá pro standardní iPhony 12 a později ji bude používat pro iPhony 12 mini, černou pak zase pro iPhony 12 Pro a později iPhony 12 Pro Max. Co se pak týče tapet, které jsou na víku vidět, ty budou pro letošní iPhony 12 a 12 Pro exkluzivní. Jinak se však od sebe balení letošních iPhonů prakticky v ničem neliší. Skrývá totiž shodné příslušenství a v případě iPhonů 12 a 12 Pro, ke kterým krabičky patří, i stejně velké telefony.

První šťastlivci se iPhonů 12 a 12 Pro dočkají už tento týden v pátek poté, co si jej mohli od minulého pátku předobjednat. K dispozici však budou od konce tohoto týdne jen 6,1″ iPhony 12 a 12 Pro. Startu prodejů 5,4″ a 6,7″ modelů je totiž v plánu kvůli koronavirové krizi až na polovinu listopadu s tím, že jejich předobjednávky odstartují na jeho začátku.

Související články

Dnes nejčtenější