Zavřít reklamu

V posledních dnech se neustále mluví o tom, jak to vlastně bude s vydáním iPhonů a dalších produktů, které má Apple na letošek ještě připravené. Kromě zmíněných iPhonů se podle dostupných zpráv mluví také o představení Apple Watch Series 6, společně s iPadem Air či iPadem Pro. Zatímco představení iPhonů je odhadováno na přelom září a října, tak nových Apple Watch a iPadu bychom se měli dočkat již za pár dní. S touto informací přišel před několika hodinami známý a uznávaný leaker, Jon Prosser.

Prosser už v jednom z jeho minulých tweetů uvedl, že se představení nových jablečných produktů dočkáme právě příští týden, přesný datum však stále nebyl znám. Před několika hodinami ale přišel s dalším příspěvkem, ve kterém se dozvídáme, že má Apple údajně na příští úterý, které připadá na 8. září, připravenou tiskovou zprávu, a to přesně na 9:00 EST (u nás 15:00). I přesto bychom se ale tohoto data neměli držet úplně na sto procent, jelikož podle slov Prossera může ještě dojít k určitým změnám – pokud se do té doby objeví nějaké další bližší informace, určitě vás o tom informujeme. Je prakticky jasné, že bychom se měli dočkat představení právě Apple Watch Series 6, na druhou stranu ale není jasné, jakého se dočkáme iPadu. Ve hře je konkrétně iPad Air 4 a kromě něj také aktualizovaný iPad Pro, popřípadě oba dva.

Představení zmíněných produktů už doslova klepne na dveře, jelikož Apple provedl celkově 15 zápisů do EEC (Eurasijská ekonomická komise), kdy osm z nich připadá na Apple Watch a zbylých sedm na iPad, kromě toho jsme byli také svědky uniklých manuálů a rentgenových snímků. Zmíněné zápisy do EEC provedl Apple i před představením několika předchozích produktů, například u AirPods a Apple Watch, či u řady iPadů. Prosserův názor, týkající se představeních nových jablečných produktů, bohužel tak úplně nesdílí Mark Gurman, další významná osoba v jablečném světě. Ten na svém twitterovém účtu naopak uvádí, že bychom neměli být plní očekávání, jelikož Apple s největší pravděpodobností „pouze“ rozešle pozvánky na konferenci, na které dojde k představení iPhonů 12. Na to, zdali se dočkáme představení nových produktů, anebo pouze rozeslání pozvánek, si tedy budeme muset do úterý, 15:00 našeho času, ještě počkat.

Prohlédněte si uniklé fotografie Apple Watch Series 6, společně s povedeným konceptem:

Dnes nejčtenější

.