Zavřít reklamu

Zatímco informace o chystaných iPhonech 12 se Applu dlouhodobě nedaří držet v tajnosti, v případě Apple Watch je situace zcela opačná. Úniků okolo tohoto produktu je totiž v posledních letech doslova jako šafránu, kvůli čemuž bývá jeho odhalení na podzim vždy solidně překvapující. Například reálné fotky celých modelů či jen jejich komponentů unikají skutečně jen zřídkakdy. Jeden takový únik se nicméně údajně nyní povedl, byť toho o novince příliš mnoho nevypovídá. 

O únik se postaral poměrně spolehlivý leaker Mr.white, jehož předpovědi se v minulosti ukázaly jako velmi slušně přesné. Ten na svůj twitterový profil nasdílel snímek Apple Watch Series 6 pod rentgenem, který nám tak nabízí pohled do jejich útrob. Ty však bohužel vypadají i při bližším porovnávání velmi podobné těm z Apple Watch Series 5. Přesvědčit se o tom můžete ostatně v galerii vedle tohoto odstavce, kde na prvním snímku naleznete rentgen Series 6 a na druhém Series 5.

Jeden by mohl namítat, že kvůli takřka dokonalé shodě snímků nelze potvrdit, zda se jedná skutečně o Apple Watch Series 6 či nikoliv a my bychom mu museli dát za pravdu. Na druhou stranu, od nové generace Apple Watch se žádné převratné změny nečekají, díky čemuž u nich bude pravděpodobně Apple schopný zachovat uspořádaní komponent shodné s tím z Apple Watch Series 5 a potažmo i 4. Například takové měření okysličenosti krve totiž mají hodinky zvládat se stávajícím hardwarem a jen novými softwarovými funkcemi.

Dnes nejčtenější

.