Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Když se chci dostat nahoru, můžu klepnout kdekoliv kolem Face ID, není nutné přímo na hodiny.
  Posunutí ve fotkách dolů není ikonou Alba, ale ikonou Fotky úplně vlevo.
  Pár nepřesností 😉

  Co ty mluvíš? Vůbec nevíš a akorát tu pleteš ostatní. Uvědom se…

  Jak klepnes okolo Face id na iPhonu který má Touch ID? V aplikaci fotky poté záleží kde se nacházís, pokud v albech tak se dostaneš dolu klepnutím na Alba a pokud ve fotkách tak se dostaneš dolu klepnutím na Fotky…..

  Ja mám dobrý tip, apple by měl zabudovat vice ram paměti do iphonu aby ten tzv. multitasking vubec mel nejaky smysl, ne škudlit když uz vyhazuju tolik penez

  Plně souhlasím, Android HW mívá dokonce už 12GB RAM a iPhone a iPad pořád zaostávají. Taky mě na nich ten multitasking dost štve!
  Mobil za 22 k a ani do toho nedají alespoň 8GB RAM a u PROčka za 40K ani 12GB RAM, to a samé u iPadu PRO, achjo :-( kdy se ten Apple už vzpamatuje a místo věčného ždímání zakazníků a samých kompromisů nabídne za exkluzivní ceny co teď jsou i exkluzivní výrobky a ne jen podprůměrné křápy!

  Neudela

  Vec dohod…
  Kdyby mel vyrazne vykonejsi hw nez vlajkove lode konkurence tak by meli ostatni vyrobci telefonu problem cokoliv prodat

  To je sice pravda, v tom souhlasím. Ale na druhou stranu je fakt, že ten iOS je odladěnější. Neumí si představit, tak by dnes fungoval Android se 3gb ram například. Přitom iPhone 8 je naprosto v pohodě za mě. 12gb ram by tedy u applu podle mě úplně zbytečně zvyšovalo cenu. Ale zase jako 6-8gb by na škodu nebylo u nějaké PRO verze.

  Ano, je to vice vyladene…

  Ale byvalo to lepsi
  Jedu iOS od 3.1.x

  Mohlo by to mit vice RAM, vetsi zakladni uloziste, hlavne i nezakladnejsi verze alespon 2fotaky a osobne bych uvital tak 4000mAh baterii

Vložte vlastní komentář

celý text