Zavřít reklamu

Ani pandemie koronaviru nezabrání Applu v představení nových verzí svých produktů. Vyplývá to alespoň z tvrzení jednoho z nejpřesnějších leakerů současnosti vystupujícího na Twitteru pod přezdívkou @L0vetodream. Ten se po nedávném odhalení přesného názvu macOS 11 či celé řady novinek v iOS 14, iPadOS 14 či watchOS 7 nyní nechal slyšet, že jsou dle jeho informací nové produkty připraveny k distribuci, z čehož jasně vyplývá, že je jejich odhalení velmi blízko.

Jaké přesně produkty má Apple přichystány k představení sice leaker neodhalil, jako nejpravděpodobnější se však jeví suverénně nové generace iMaců. Právě ty jsou totiž v posledních týdnech ve spojitosti s jejich upgradem spojovány suverénně nejvíce ze všech Apple produktů. Faktem nicméně je, že se o nich hovořilo zejména kvůli tomu, že se u nich očekával velký designový upgrade, který se však velmi pravděpodobně nakonec neuskuteční. Apple si jej totiž podle naprosté většiny analytiků nechá až na další roky, kdy do iMaců nasadí své vlastní procesory Apple Silicon. Letošní generace iMaců bude proto vypadat takřka 100% stejně jako ty z předešlých let s tím, že čipset jí opět zajistí Intel. 

Že se bude jednat o menší produktový upgrade a nikoliv odhalení velké pecky naznačuje ostatně i samotné načasování celé “události”. Představení totiž proběhne zcela určitě skrze tiskovou zprávu, kterou Apple využívá zpravidla pro oznamování méně důležitých věcí, pro které je zbytečné plýtvat časem na klasické Keynote. Právě takové představení upgradů ostatně proběhlo v minulosti i u iMaců, takže by zopakování podobné záležitosti rozhodně nepřekvapilo. 

Dnes nejčtenější

.