Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

Japanese Dictionary + Grammar

Jak již samotný název napovídá, aplikace Japanese Dictionary + Grammar se soustředí na výuku japonštiny. Pokud máte zájem o tento cizí jazyk, ale bohužel nevíte, kde byste s ním měli začít, možná by vám právě tento nástroj mohl parádně pomoct. Aplikace si poradí s výukou slovíček i gramatiky.

  • Původní cena: 149 Kč (99 Kč)
Japanese Dictionary + Grammar
Zdroj: Mac App Store

PopDo

Potřebujete pomoci se správou vašich úkolů a maximalizovat tak svou produktivitu? Odpovědí na tuto otázku by se mohla stát aplikace PopDo. Jedná se o skvělého pomocníka, který eviduje vaše jednotlivé úkoly, můžete si na ně nastavit upomínky, tvořit seznamy, jednoduše je označovat a vyhledávat mezi nimi. Obrovskou výhodou je, že PopDo můžete ovládat přímo z horního menu baru.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

WidsMob Image Viewer

S pomocí aplikace WidsMob Image Viewer si můžete velice rychle prohlédnout vaše snímky a fotografie. To samozřejmě není žádná revoluční funkce a nativně si s tímto poradí i macOS. Tento nástroj ale také současně dokáže automaticky dané fotografie vylepšit a dodat jim osobité kouzlo.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

DaisyDisk

Jablečné laptopy, především tedy v základních verzích, bohužel nedisponují zrovna dvakrát velkým úložištěm, které se může velice rychle zaplnit. Aplikace DaisyDisk dokáže zmiňovaný využití prostor perfektně graficky vizualizovat v podobě interaktivní mapy, díky čemuž vám pomůže s případným promazáním.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

Movie Effects

Stažením aplikace Movie Effects získáte velice jednoduchý, ale přesto užitečný nástroj, s jehož pomocí dokážete během chviličky vylepšit vaše videa. Aplikace totiž nabízí 20 předpřipravených efektů, umožní vám upravit barvy a s exportem si poradí do hned několika různých formátů.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Ultimate Racing 2D

Jestliže se považujete za vášnivého fanouška závodních her, rychlosti a akce, tak byste určitě neměli přehlédnout titul Ultimate Racing 2D. V této 2D hře z horního pohledu se totiž vydáte na závodní okruh, kde usednete nejen do formule. Hra je určena především pro více hráčů, kdy můžete vyzvat až 19 protivníků a následně je porazit.

  • Původní cena: 9,99 € (4,99 €)

Daedalic Adventure Bundle

Obrovské slevy se dnes dočkala populární hra Deponia. Ta sice sama o sobě ve slevě není, ale na Steamu je k dostání balíček Daedalic Adventure Bundle, jehož je Deponia sočástí. Mimo to zde najdete hry jako Memoria, The Night of the Rabbit, The Whispered World Special Edition a Edna & Harvey. Jedná se o dobrodružné adventy, které vám nabídnou hodiny zábavy.

  • Původní cena: 39,99 € (3,99 €)

Související články

Dnes nejčtenější