Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

Moon Phase Gadget

Pokud se zajímáte o aktuální měsíční fáze a chtěli byste mít po ruce nějaký kvalitní nástroj, který je schopen vám poskytnout řadu informací z tohoto oboru, zbystřete. Do akce se totiž dostává aplikace Moon Phase Gadget, která vás informuje o zmiňované lunární fázi, astrologii a řadě dalších.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Times

Zajímalo vás někdy, jaký je asi aktuálně čas například v Británii, Turecku, Rusku a dalších, nebo pracujete v mezinárodním týmu a nevíte, jestli jsou vaši zahraniční kolegové již vzhůru? S tímto vám dokáže hravě pomoci aplikace Times, která vám do horního menu baru přidá čas ve vybraných zemích. Pokud se rozhodnete pro hned několik časů, odlišíte je od sebe jednoduše pomocí vlaječky příslušného státu.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

Earth 3D – World Atlas

Zakoupením aplikace Earth 3D – World Atlas získáte perfektní nástroj, který vám dokáže bezproblémově nahradit mapu. Jedná se totiž o edukativní a interaktivní glóbus, s jehož pomocí můžete prozkoumat řadu významných světových reálií a pročíst si o nich cenné informace.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

Bridge Constructor

Ve hře Bridge Constructor se zhostíte role stavebního inženýra a konkrétně se budete specializovat na výstavbu mostů. Vaším cílem tedy bude, abyste dokázali vybudovat kvalitní most, který splní řadu kritérií a při jeho stavbě bude současně dodržet rozpočet. Nemyslete si, že se jedná o něco snadného.

  • Původní cena: 199 Kč (99 Kč)

ShrinkIt

Jestliže častokrát pracujete s videem a mnohdy jej potřebujete kompresovat, máme pro vás parádní tip. V takovém případě by se vám totiž mohla hodit aplikace ShrinkIt, ve které stačí zvolit požadované video, vybrat kompresi (velmi malá, malá, medium či vysoká) a následně už jen počkat na export.

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

x2y – Aspect Ratio Calculator

Aplikace x2y – Aspect Ratio Calculator cílí především na programátory a grafiky, kteří čas od času potřebují spočítat správný poměr stran. V rámci této aplikace vám pouze stačí zadat dané hodnoty a o zmiňovaný výpočet se postará software kompletně za vás.

  • Původní cena: 229 Kč (199 Kč)

Felix The Reaper

Považujete se za fanouška logických her, které jsou doplněny o parádní a jemně nezvyklý příběh? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout titul Felix The Reaper. V této hře se totiž zhostíte role Felixe, který pracuje na Ministerstvu smrti a je zamilován do Betty Maiden z Ministerstva života. Z tohoto důvodu se ujmete role smrťáka a vydáte se do normálního světa, kde se s vaší láskou chcete setkat. Z tohoto důvodu se naučíte tančit, abyste ji mohli případně okouzlit. Zafunguje to?

  • Původní cena: 24,99 € (4,99 €)
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější