Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Dnes je poslední den, kdy si můžete pořídit bezdrátová sluchátka Jabra za vůbec nejnižší cenu na trhu. Na Mobil Pohotovost totiž končí speciální sleva na Jabra Elite 65t a Elite Active 65t, jejichž cenovka je už jen do dnešní půlnoci sražená o tisíce korun.

Jabra Elite 65t

Sluchátka Jabra Elite 65t se kolikrát zařadila hned po AirPods mezi nejprodávanější. Jedná se o zcela bezdrátová sluchátka s vyměnitelnými gelovými špunty, která nabízí kvalitní zvukovou reprodukci díky reproduktorům o velikosti 6 mm se schopností izolovat či propouštět okolní zvuky. Nechybí jim ani čtveřice mikrofonů s redukcí šumu větru pro kvalitní hovory, voděodolnost, gelové nástavce pro maximální pohodlí či gesta pro snadné ovládání. Sluhchátka vydrží na jedno nabití přehrávat hudbu 5 hodin a dobíjení probíhá skrze pouzdro, které zajistí výdrž dohromady 15 hodin.

Jabra Elite 65t teď na Mobil Pohotovosti dočasně koupíte jen za 1 999 Kč (běžně 4 790 korun), což je vůbec nejnižší cena v Česku.

Jabra Elite Active 65t

Vyrazně levnější je také model Elite Active 65t, který je vhodný především pro aktivní sportovce. Sluchátka totiž disponují lepší voděodolností (certifikace IP56) a 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu. V ostatních parametrech jsou shodná se s modelem Elite 65t.

Jabra Elite Active 65t teď na Mobil Pohotovosti dočasně koupíte jen za 2 499 Kč (běžně 4 890 korun), což je vůbec nejnižší cena v Česku.

Jabra Elite 65t nahled

Dnes nejčtenější

.