Zavřít reklamu

Streamovací hudební služby se těší mezi uživateli čím dál větší popularitě, čemuž se však vzhledem k jejich obsáhlé knihovně, kvalitnímu zvuku a zpravidla přívětivému uživatelskému rozhraní nelze divit. Jedním z udavačů trendů tohoto světa je i řešení od Applu v podání Apple Music, jehož obliba též strmě narůstá. Pokud byste si jej chtěli nyní užít na čtyři měsíce zdarma, máte skvělou možnost. Přes stránky Alzy totiž můžete získat promo kód, který to umožní. 

Hned na úvod tohoto návodu je nutné podotknout, že ne všichni budete moci kód uplatnit. Využít lze totiž jen v případě, že jste v minulosti žádné bezplatné zkušební členství, které vám Apple nabídl zřejmě po založení účtu, nevyužili. Pokud podmínku splňujete, stačí, když navštívíte tuto stránku, na které si “zažádáte” o promo kód pro získání členství. Jeho nejjednodušší aktivace je na iPhonu, kde se vám po kliknutí na Získat kód a poté Uplatnit kód otevře jen rozhraní pro potvrzení přihlášením a vše je hotovo. Podobný postup je i na Macu, kdy se po Uplatnit kód otevře aplikace sloužící k přehrávání Apple Music a vyžádá si od vás potvrzení. 

Apple Music
Apple Music Zdroj: Apple

Co se týče androidích telefonů, na ty je nejprve nutné stáhnout z obchodu Google Play aplikaci Apple Music, která pro přehrávání streamovací služby od Applu slouží. Další postup je potom naprosto stejný jako u Apple produktu – tedy po získání kódu na stránkách Alzy se otevře aplikace, kde se stačí přihlásit a je hotovo. Víceméně stejná situace je i u Windows, kdy místo Apple Music stahujete klasické iTunes. Poté už jen stačí Získat kód, uplatnit jej a potvrdit v iTunes, které se otevře. Ve všech čtyřech případech je tedy aktivace bez jakýchkoliv větších problémů. 

Související články

Dnes nejčtenější