Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mne napríklad nezobrazuje v správach meno kontaktu ale len telefónne číslo. Zaujímavé že kontakty sú v aplikácii synchronizované ,ale správy ich nerozpoznajú ,ale fotku kontaktu priradia

  Jo jo, jen tady u vás mi štít v safari ukazuje 5 trackerů :)

  A podíval jste se, o jaké „trackery“ se jedná? Google Analytics má na stránkách opravdu každá stránka a my si tak nějak bohužel chceme vést data o tom, jestli náš magazín roste a děláme jej dobře, anebo upadá a musíme něco změnit. To, že vám štít ukáže číslo, je jedna věc, druhá věc je tomuto číslu porozumět.

  Obávám se, že jestli magazín děláte dobře se nepozná podle google analytics. Kvalita bohužel vypadá jinak než magazín ve Vašem podání. Věřím, že máte na víc než na bulvár, který aktuálně děláte. Na druhou stranu chápu, že takhle vyděláváte víc. Naštěstí existují i kvalitní zdroje – byť někdy placené (což spoustě lidem nevadí, protože se rádi vyhnou balastu, který třeba tady je často).

  Super, děkujeme za info ohledně toho, jak fungují další magazíny. Ten náš zůstane zdarma i nadále a kvalitou konkurence bych si nebyl tak úplně jistý, zas takový obrovský rozdíl to není :) u nás neplatíte a zobrazuje se vám reklama, jinde platíte a reklama se nezobrazí – volba je na každém provozovateli.

  A jde se nějak jednoduše vrátit zpátky? Sice mám Bug sur a jsem spokojený ale když zadám aktualizaci vyskočí mi Aktualizace nejde vyhledat, znamená to nové pojmenování nebo nějakou chybu, že až vyjde oficiální verze MacOS mi ji nenabídne či nabídne?

  Děkuji za odpověď.

  System hleda aktualizace jen ta bety takze az bude aktualizovana ta beta tak taky budete mit aktualizace. Vratit to lze ale je to ponekud slozitejsi postup nez stisknuti tlacitka downgrade. presny navod tu je nekde v nejakym clanku nebo na netu.

  Mě se to líbía vsadím se, že brzy přijde Hackintosh verze macOS 11 Big Sur iPad edition :-D To pak konečně můžeme poděkovat Hackintoshí komunitě, že naplnila slova Apple „váš příští počítač bude iPad“ :-)
  palec hore

  To jako chcete hackintosh na ipad nebo hacintosh ipados na pc? Ja bych teda uvital macos na obojim. jinak hackintosh na ipad podle me bude az se rozdaji ty dev kity zatim jsou jen dev verze pro intel

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.