Zavřít reklamu

Pokud jste příznivci aplikace Apple Podcasty, iOS 14 vám vykouzlí úsměv na tváří. Podle čerstvých informací magazínu 9to5mac, jehož zdroje sahají přímo do Applu, se totiž v nové verzi Podcastů v iOS 14 objeví spousta skvělých novinek, které jejich využitelnost výrazně zvýší. 

První novinkou v Podcastech by měla být nová záložka Pro vás, která by měla fungovat prakticky stejně jako její jmenovkyně z Apple Music – tedy by se v ní měly zobrazovat algoritmem vybrané podcasty, které by vás mohly zaujmout. Jinými slovy, v záložce Pro vás naleznete podcasty vybrané podle vašich preferencí, díky čemuž by pro vás měly být velmi atraktivní. 

Dorazí i dodatečný obsah

Další příjemnou novinkou v Podcastech z iOS 14 má být rozšiřitelnost mikrostránek podcastových pořadů o dodatečný nebo chcete-li bonusový obsah, který bude poodhalovat například nejrůznější zajímavosti z jejich natáčení, popřípadě rozebírat určitá témata, která v hlavních podcastech zazněly. Nutno však podotknout, že využitelnost této možnosti bude ryze na autorech. Pokud tedy nebudou chtít dodatečný obsah nabízet, k dispozici jednoduše nebude. Dá se však očekávat, že této nové možnosti využití velmi rádi, jelikož se bude jednat o další možnost, jak zpopularizovat jejich pořad. 

Veškeré detaily ohledně aplikace Podcasty a iOS 14 se dozvíme už v pondělí 22. června od 19 hodin. Právě v tuto dobu totiž odstartuje vývojářská konference WWDC, na jejíž úvodní Keynote si všechny tyto novinky odbudou svou premiéru. Doufejme, že jich pro nás má Apple připravených ještě pořádnou nálož. 

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější