Zavřít reklamu

Apple před několika hodinami oficiálně oznámil datum startu vývojářské konference WWDC 20. Pokud se nyní z této informace radujete, tak vás bohužel lehce zklamu. Musíme zůstat nohama na zemi – v současné koronavirové době jsou totiž i několik měsíců vzdálené akce v jejich klasickém formátu nemyslitelné a neuskutečnitelné. Letošní WWDC, jenž odstartuje 22. června 2020, tak proběhne pouze v online podobě, a to prostřednictvím aplikace Apple Developer a oficiálního webu Applu. Více informací bychom se o konání měli dozvědět v červnu.

Jak už to bývá zvykem, na letních jablečných konferencích dochází k představení nových operačních systémů. Letos se bude konkrétně jednat o iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14, watchOS 7 a macOS 10.16. Pokud nechcete o představení nových operačních systémů přijít, tak si můžete do kalendáře jediným kliknutím přidat událost, která vás o chystané konferenci včas upozorní. Upozornění dostanete týden předem, a poté také jeden den před zahájením konference. Postup pro přidání události do kalendáře je velmi jednoduchý a najdete jej v odstavci níže.

Speciálně pro naše čtenáře jsme vytvořili soubor s událostí, po jehož importu do kalendáře se vám na 22. června přidá událost, jenž vás informuje o startu WWDC20, respektive o brzkém vydání nových operačních systémů iOS 14 a dalších, které jsme uvedli výše. Pokud si tuto událost chcete do kalendáře přidat a nacházíte se na iPhonu či iPadu, tak se ujistěte, že se nacházíte v prohlížeči Safari – v opačném případě vám přidání události do kalendáře nebude fungovat. V Safari tedy klepněte na tento odkaz. Poté se vám zobrazí přehled události, která bude přidána do vašeho kalendáře – vlevo dole stačí klepnout na Přidat do kalendáře. Nakonec si vyberte kalednář, do kterého se má událost přidat, a je hotovo. Pokud se snažíte událost přidat na Macu, tak stáhněte soubor z tohoto odkazu, otevřete jej a v novém okně si vyberte, do kterého kalendáře se má událost přidat.

Související články

Dnes nejčtenější

.