Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Gratulujem, notebook za 2700 EURO a užívateľ si rieši nefunkčné ventilátory externou app a ešte to obhajuje že cez AirPody hlučný ntb nie je počuť :D a ďalšie banálne problémy musí riešiť na novom PC za 2700€!!!!!!!! To je vtip 🤣😂😅 Za 500€ Lenovo ntb je spoľahlivejší bez problémov ako toto. Ešte že sa mi po dlhých 3 mesiacoch podarilo MacBooku 16 Pro zbaviť lebo všetci okolo toho idu oblúkom a nikto to nechce ani vidieť :D Apple ide do riadnej sracky čo predávajú to je nedokončený polofunkcny šrot! A teraz ofce sa môžte obuť do mna za to že mám pravdu ;)

  staci si otvorit lenovo forum a zistis že to tiez nie je ziadna vyhra… proste kazdy notebook ma svoje muchy…

  Len že Lenovo predá asi tak 1000x viac PC ako Apple tak je dosť smutne že štatisticky na ich PC je o 99% menej problémov ako na tie minimálne predaje MacBookov kde sa to problémom len množí… Naviac veľa problémov na Windows PC si užívatelia spôsobia sami za čo výrobca nemôže a potom sa sťažujú na ich fórach.. keď si zoberieš predaje Windows PC tak 90% ľudí je spokojná bez problémov a to sa bavíme o stovkách miliónoch predaných PC kdež to Apple oproti Windows úplne smiešny podiel a aj z toho ma skoro všetko problémové. Proste fakty hovoria jasne, štatisticky Windows a napr Dell je omnoho spoľahlivejšia a bezproblemovejsia platforma.

  Presne tak, mac za 70 s plotnovym diskem muze byt ojebany, protoze Lenovo za 10 tacu s ssd je taky ojebany

  Prepáčte čítal som dobre?
  Nemali by ste takto žartovať na margo nebeského PRO 16″!!!!!!!!
  ( Tak banálne závady predsa nemôžu sprevádzať, tak gigantický MacBook……..)

  Ejvn,

  Poviem to ešte raz

  (zdroje si hľadaj ak nájdeš potvrdí sa ti čo som napísal, nebudem ti tu nič vyhladaavat aj tak ten tvoj článok je úplne o ničom vypovedajúci)

  Trh predá ročne normálnych PC z Windows o 100ky miliónov viac ako Apple Macov. Jasne to dokladuje 95% podiel Windowsu (asi je to fakt najlepsi OS inak by logicky nemal uplne drtivych 95% ale to je na inú debatu). Keď porovnaš počet veľa veľa veľa veľa extrémne veľa PC užívateľov na Windows a ich problémy tak možno tých problémov bude aj viac ako ma Apple, ale treba sa pozrieť na to objektívne a to počet užívateľov Windows (teda konkurenčných značiek) a počet ich problémov a počet užívateľov MAC (ktorý je úplne smiešne minimalisticky) a počet ich problémov a zrazu zistíš že Apple bude tragicky oproti Windows nespoľahlivý v počte ich strojov k počtu strojov klasických PC lebo nedajbože keby Apple dokázal predávať tak extrémne počty PC ako sa predáva na Windows to by aj spadol internet na svete ako často by sa vyskytovali sťažnosti… Lebo je extrémny rozdiel predať miliardu PC a trápnych pár miliónov..

  Na houby je spis problem s pripojenim externiho monitoru, kdy se aktivuje graficka karta od AMD + jeji spotreba se dostana na 20W. Pak notebook vic hreje a jsou trochu vetraky…. Na internetu je i tom toho plno. Me to odobne neprijde az tak strasny, protoze jsem predtim mel 13” model bez touchbaru, kterej hucel jak letadlo pripravene ke vzletu, ale dost lidi to stve….

  Ja myslim, ze za to si Apple zaslouzi obrovsky potlesk v jeste vetsi hale !!!
  A rozhodne bych zvysil cenu – treba dvojnasobne. Je to prece PRO pro profiky

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější