Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Probíhající pandemie koronaviru nás zahnala do domácí karantény a tak je velká část populace donuceno k práci z domova. A i když je koncept home office moderní a populární, tak k němu potřebujete i to správné vybavení, ke kterému patří i ideální software. Takže by se vám možná mohla hodit momentální speciální akce server Keysworlds, kteří pro nás mají slevové kupóny na produkty z rodin Microsoft Windows a Microsoft Office. A ceny jsou rozhodně zajímavé.

Slevové kupóny jsou rozděleny do tří skupin a slevy se pohybují od 38 %, před 40 % až po velmi lákavých 50 %. V nabídce jsou všichni obvyklí podezřelí ve všech dostupných verzích a tentokrát se dostane dokonce i na verze pro Mac

. Takže se pojďme podívat co vše je k dispozici a za kolik.

S kupónem KWS50 na 50% slevu se dostanete na následující ceny :

· Office 2019 Professional Plus (1PC) jen za €29.50

· Windows 10 Pro + Microsoft Office 2019 Pro jen za €35.00

Další kupón je KWS40 na 40 % slevu a ceny spadnou na následující hodnoty :

· Office 2016 Professional Plus (1PC) jen za €19.79

· Windows 10 Professional + Office 2016 Pro jen za €23.39

Posledním kouskem je pak KSW38 na 38 % slevu na tyto produkty :

· Windows 10 Professional (1PC) jen za €8.67

Správné nástroje pro Home Office
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Seznamte se s Keysworlds.com!
Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, kterými jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli budete potřebovat.


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent. 

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější