Zavřít reklamu

Odbyla 14. hodina a to pro tuzemské jablíčkáře znamená s ohledu na dnešní datum jediné – start předobjednávek nového iPhonu SE 2. generace. Ten sice Apple představil už ve středu v podvečer, jeho předobjednávky však možná trochu neočekávaně naplánoval až na páteční brzké odpoledne. Pokud si tedy brousíte na novinku zuby i vy, v tuto chvíli je ta nejlepší možnost jí předobjednat, aby vám dorazila co možná nejdříve. 

Přestože iPhony SE 2 přímo vychází ze starších iPhonů 8 a nenabízí proti nim až tolik inovací, očekává se od nich velký prodejní boom. Jejich cena je totiž opravdu lákavá a ani po hardwarové stránce se nemají rozhodně za co stydět. Když k tomu navíc přidáme stále relativně kompaktní rozměry, dlouhodobou softwarovou podporu a design, který mnozí uživatelé i v dnešní době upřednostňují před bezrámečkovými iPhony, dostáváme perfektní telefon pro relativně širokou skupinu uživatelů sestávající především z méně náročných jedinců, milovníků “retra” (dá-li se tak již lehce okoukaný design telefonu nazvat), dětí, méně movitých uživatelů, začátečníků s Apple produkty či dalších mnoha lidí, kterým novinka s ohledem na jejich životní hodnoty či styl vyhovuje. Pokud se pro ní rozhodnou, dostanou telefon se 4,7” displejem, 3 GB RAM paměti, procesor A13 Bionic z iPhonů 11 a 11 Pro, vynikající fotoaparát či celodenní výdrž baterie. Telefon nabízí samozřejmě i podporu bezdrátového nabíjení a rychlonabíjení. Veškeré detaily o něm se dozvíte zde. 

iPhone SE 2. generace je možné zakoupit celkem ve třech barevných a úložných variantách. Na výběr máte konkrétně z černé, bílé a červené. Co se týče úložných variant, sáhnout lze po 64 GB, 128 GB a 256 GB. Za nejnižší úložnou variantu zaplatíte 12 990 korun, za střední 14 490 korun a za nejvyšší 17 590 korun.

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější