Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Polepšiť si môže akorát Air, že dostane slabé 9w 4jadro – ale stále lepšie než to čo je teraz. Ale nové ice lake U rady majú mať o 50% lepšie gpu no znížené takty – a keďže sa ipc moc nezvyšovalo tak som zvedavý, či budú mať vôbec vyšší výkon ako 2019 modely (pozeral už niekto ponuku intelu?) okrem toho nové cpu je len U a Y rady takže obmena 4tb macbooku pro nebude…

  to Hans: však to jsou bukvice ! :)

  pro Pavla: Až budeš starej, taky budeš možná bukvice, páč budež nadrženej jak divoká svině, ale bába už s tebou nebude chtít sex, tak ti zbyde, jedině kámoš z hospody, nebo můžeš na vsi u vás ojet tele, ale pozor, to je trestné!

  … – jsem se pobavil….. Takhle jsem nad stářím nikdy nepřemýšlel! Tak to doufám, že „pak“ se mi už raději nepostaví….

  iPhone 9, není iPhone SE2, nemá na to velikost!, (s)Hitem se určitě nestane:
  – staré CPU, asi potřebovali, aby se zbavili starých krámů na skladě
  – rámy kolem displeje, jak od futer
  – HD rozlišení
  – 64 GB v základu

  To je jak nějaký Android lowend za 1500 Kč
  Fuckt se musím smát, to se Apple pochlapil! Jo a ještě jsem zapomněl design 5 let starého krámu je oprášen (ne, to jsem si spletl design 5 let starého krámu pŕijde až za „rok“ letos v záží s iShity 12 v podobném duchu)!
  To si fakt koupí jen Apple socka, proto, aby měli Apple, takže všichni ti uživatelé iPhonu SE, 7, 8, pro jiné to význam nemá.

  Raději bych iPhone SE2, jakože opravdického nástupce:
  – tělo, stejně velké, jak iphone SE
  – nové cpu
  – 8GB RAM
  – 128GB v základu (i když kupuju 256 GB + si platím iCloud)
  – fullHD rozlišení, na malý displej by to stačilo, nemusí to mít hned 4K
  – bez notche, s foťákem a senzory, faceID pod displejem
  – 5G, tady sice nevyužitelné, ale chci to, je to COOL!
  – AirPods Pro v balení
  – oboustranné bezdrátové nabíjení
  – vodotěsnost
  – bez portů
  – displej přes celou přední stranu
  – a určitě bych ještě na něco přišel, co by mohl mít
  Cenovka, klidně 39 tisíc i víc! ať mám co odepisovat z daní, stejně to mám spotřebák na rok.

  Zatím tahám iPhone 11 Pro, ale je to nevzhledný krám a mám Apple jen proto, že lidi jsou idioti a když mě vidí s Applem, jsou hned přeplí do jiného módu – tzv. mód „prdelolezec“.
  Jinak když jsem měl drahé Androidy a drahé Lenova karbony za 80 litrů, nikdo ani nehnul brvou. Teď mám MacBook 16 za polovičku a všichni se můžou posrat, a to je to, co potěší, jak jsou lidi tupí….. takže už jedu jedině v Apple, ale nemám problém s žádným systémem, ani Linux, ani třeba prehistorie jako MS-DOS, nebo Amiga OS :-D Ale zastaralý Mac OS Catalinu zvládám taky.

  Tohle by chtelo tesat do kamene, kamo vystihnul si to jak pan! Ja bych si klidu koupil Android, ale přesně ty kkti kolem by na nejaky obchodni schůzce proste srali z toho (se svejma ip 6kama samozřejmě….) ze sem asi socka, takže tu s-.cku musím používat de facto kvůli image …. nakopat je bukvicaky!

  Když už máš tu fajn představu tak co kdybys to místo bečení začal vyrábět a prodávat. Uvidíme jak se ti bude dařit. Představu má kde kdo, mluvit do všeho umí taky kde kdo, ale málokdo umí konat. Tak aspoň nemel.

  Ten mekbůk je nádhernej, asi si ho pořídím, je tak sexi, vzrušuje mě představa, jak na něm pracuji. Pomohl by mi s tím někdo, chci to. Chci 16ctku! Líbí se mi, ale až na ty ohyzdné rámy, ty to trochu kazí.

  Prohlizeni facebooku neni prace

  Oh, božínku, to jsem nevěděl?! a co Instagram, to už doufám je! Víš jak je to náročné, sedět ve Starbucks v uplých (hodně krátkých) nad kotníky kalhotech, potit se v hypsterském starorůžovém svetříku s velkým Véčkem (bože, že já si koupil omylem babskou verzi, no fujky, fuj) a při popíjení kávy sjíždět Instagram, než prohlédneš ty svalnaté týpky, to je dřina…..

Vložte vlastní komentář

celý text