Zavřít reklamu

Pokud také netrpělivě vyhlížíte dlouho očekávaný Cyberpunk 2077, který se nedávno bohužel dočkal odkladu na září, máme pro vás velmi dobrou zprávu. Většina hráčů totiž automaticky předpokládala, že ke hraní tohoto futuristického kolosu s nádhernou grafickou stránkou a revoluční hratelností bude potřebovat železo za několik desítek tisíc. Díky herní společnosti NVIDIA se ale tato nezbytnost stává minulostí a nejnovější počin ze stáje CD Projekt RED si zahrajeme i přes streamovací službu GeForce Now, a to rovnou v den vydání.

 

Chystaná akční střílečka Cyberpunk 2077 z prostředí futuristického amerického Night City se stala jakýmsi vymodleným zlatým hřebem žánru, který stále ne a ne přijít. Vývojáři z CD Projekt RED totiž jejich veledílo opětovně odložili, tentokrát na září. I tak ale většina hráčů střádá peníze a těší se, až si za ně koupí nějaké to pořádné herní PC nebo zainvestují do konzole. Pomalu se ale ukazuje, že to vůbec nebude třeba. Herní společnost NVIDIA totiž přispěchala se zprávou, která jistě všechny fanoušky potěší a vykouzlí jim úsměv na tváři. Zejména tedy těm, kterým se příliš nechce kvůli jedné hře pořizovat zařízení v hodnotě desítek tisíc. Služba GeForce Now, jež do ostrého provozu vstoupila teprve před krátkou dobou, totiž Cyberpunk 2077 nabídne ke streamování již v den vydání. Konec konců, po speciální verzi grafické karty GeForce RTX 2080Ti v limitované kyberpunkové edici to vypadá, že se opravdu chystá něco velkého.

Zároveň se však jedná také o dobrou zprávu pro NVIDII, které odřekl podporu Activision Blizzard, čímž přišla o celou řadu her. Nejnovější počin CDPR by tento neduh mohl rychle smazat a nalákat plejádu nových zákazníků, kteří si streamovací službu s chutí vyzkouší. Jedinou vadou na kráse je skutečnost, že je GeForce Now momentálně dostupná pouze na Macu, Androidu, Shield TV a pochopitelně Windows. Jablečný systém iOS byl tak prozatím z nabídky vyškrtnutý a nezbývá než doufat, že je to jen otázka času, než si Cyberpunk zahrajeme také na našich iPhonech. Tak či onak se hráči dočkají plných 60 snímků za sekundu, vysokého rozlišení a přístupu ke hře. Jen pamatujte, že verze zdarma vám umožní hrát pouze hodinu, zatímco pokud si zaplatí 4.99 dolarů za měsíc, služba vám umožní hrát takřka neomezeně a zároveň vás čeká přednostní přístup, pokud budou všechny servery obsazené.

Dnes nejčtenější

.