Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft před lety slíbil plných 10 let podpory operačního systému Windows 7 a slib dokonale splnil. Oficiálně se však 14. ledna 2020 kapitola Windows 7 definitivně uzavřela a systém tak nebude dostávat, žádné oficiální záplaty, bezpečnostní updaty ani technickou podporu. To samozřejmě není dobrá zpráva pro spoustu majitelů počítačů, protože podle všeho tento systém stále běží ještě na plných 26 % PC. Což z nich momentálně činí tikající bomby zranitelné viry a malwarem.

Pro Windows 7 běžící na firemních nebo školních počítačích je stále možnost si za poplatek prodloužit platnost bezpečnostních záplat, ale jedná se o velmi drahý počin. Letos vyjde jeden počítač na $25, v roce 2021 vše skokově naroste na $50 a další rok pak dokonce až na $100. Ještě dráže pak vyjdou nebožáci s nainstalovanými Windows 7 Pro, kde jsou ceny ještě dvojnásobné. Logičtější je tak to vzít hezky zgruntu a raději přímo nainstalovat Windows 10 Home nebo Pro, pro domácí uživatele se jedná o jednoznačnou volbu.

A díky novoroční nabídce e-shopu Keysworlds vás takový upgrade nemusí stát několik stovek dolarů, protože ceny za klíč na Windows 10 začínají už na 8.88 euro. A nezůstane jen u operačního systému, protože slevový kód KWNY35 s 35 % slev se hodí i na spoustu jiných produktů. Takže co můžete například pořídit za software ?

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Seznamte se s Keysworlds.com!

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, kterými jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli budete potřebovat.

Windows 10 za 8 euro

Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent. 

Dnes nejčtenější

.