Zavřít reklamu

Říká se, že práce šlechtí a pro mnohé je alfou a omegou jejich života. Mnohdy ale lidé zapomínají na odpočinek, který nemusí být vždy nutně pasivní a mnohdy je lepší jít si zaběhat do přírody, nebo se pokusit udělat pár sedů-lehů. Stejný přístup razí i Apple, který si své zaměstnance hýčká a zajišťuje jim benefity a pracovní výhody, o nichž by se ostatním technologickým gigantům mohlo jen zdát. Nejinak je tomu i u každoroční fitness výzvy, jež má motivovat pracovníky k pohybu a donutit je alespoň na chvíli odložit starosti stranou.

O zaměstnaneckých benefitech jablečné společnosti píšeme téměř pravidelně. Není tedy divu, že se Apple průběžně umisťuje v tabulce nejlepších a nejvstřícnějších zaměstnavatelů. Kromě mnoha netradičních výhod svým pracovníkům zajišťuje také dostatečnou dávku pohybu a to i skrze každoroční fitness výzvy, za které mohou dostat pěkné odměny. Ta letošní startuje 1. února, bude trvat celý měsíc a její splnění bude vcelku jednoduché. Stačit totiž bude zaměstnancům denně uzavírat na svých Apple Watch všechny tři kruhy aktivity.  Pokud to dokáží, dostanou od Applu kromě trička s motivem letošní fitness výzvy (ten si můžete prohlédnout pod tímto odstavcem) připínací odznáček ve zlaté barvě. Pokud pak ve svém úsilí selžou, ale přesto bude jejich aktivita hodná odměnění, Apple je obdaruje stříbrnými či bronzovými odznáčky.

Apple Challenge

Interní fitness výzvy jsou mezi zaměstnanci Applu velmi oblíbené už od svého zavedení. Dá se tedy očekávat, že i letos se do ní zapojí obrovské množství z nich. Pravdou nicméně je, že v minulých letech byly odměny za tuto aktivitu  ze strany Applu o poznání zajímavější. Získat šlo třeba i speciální řemínek k Apple Watch, který se následně stal velmi žádaným artiklem mezi sběrateli.

Související články

Dnes nejčtenější

.