Zavřít reklamu

AirPody patří momentálně mezi jeden z nejoblíbenějších doplňků od Applu. Lidé si je kupují ve velkém a v poslední době už se stávají také módním trendem. Už při první generaci AirPods bylo jasné, že tato sluchátka budou slavit obrovský úspěch. Druhá generace, a také AirPody s přívlastkem Pro, tohle tvrzení potvrdily. Vrcholná verze AirPods Pro navíc přišla mezi prvními s aktivním potlačením okolního hluku (ANC) pro pecková sluchátka, a také s dalšími funkcemi, které uživatelé využívají každý den. Většina uživatelů AirPodů také ví o tom, že lze na poslech hudby používat pouze jeden z nich. V případě AirPods Pro je však nastaveno, aby se při použití pouze jednoho AirPodu neaktivovalo odstraňovaní šumu. Jak tohle nastavení změnit?

Jak u AirPods Pro aktivovat odstraňování šumu jen pro jeden z nich

Možná byste čekali, že se bude dát odstraňování šumu pouze pro jeden AirPod aktivovat přímo v nastavení AirPodů, které naleznete v sekci Bluetooth. Opak je však pravdou, jelikož v případě AirPods Pro existuje v nastavení speciální sekce se skrytými předvolbami, které jen tak nenajdete. Pro aktivaci odstranění šumu pro jeden z AirPodů se tedy na vašem iPhonu či iPadu, se kterým máte sluchátka spárovaná, přesuňte do nativní aplikace Nastavení. Zde sjeďte o něco níže, dokud nenarazíte na možnost Zpřístupnění, kterou rozklikněte. Poté stačí, abyste opět sjeli níže a našli možnost AirPody, na kterou klepněte. Zde už stačí ve spodní části pomocí přepínače aktivovat funkci s názvem Odstraňování šumu s jedním AirPodem.

Kromě možnosti aktivace funkce Odstraňování šumu s jedním AirPodem najdete ještě v této sekci předvolby pro změnu rychlosti mezi stisknutími AirPodů Pro, a také délku mezi stisknutím a podržením. Pro možnost změny rychlosti stisknutí jsou k dispozici volbyVýchozí, Dlouhá, Nejdelší, pro změnu délky stisknutí a podržení jsou k dispozici možnostiVýchozí, Krátká a Kratší.

Související články

Dnes nejčtenější

.