Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

ImageSize – Resize Photos

Jak již samotný název tohoto programu napovídá, aplikace ImageSize – Resize Photos slouží pro změnu velikosti fotografií či různých snímků. Mimo tuto vlastnost si však aplikace poradí s hromadným přejmenováním či změnou datového formátu vašich fotek, díky čemuž ušetříte spoustu času.

Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Movie Effects

S pomocí aplikace Movie Effects můžete vašim videím dodat zbrusu nový šmrnc, a to díky použití několika speciálních efektů. Aplikace vám pomůže se základní úpravou videa, přidáním vhodných filmových efektů a následným exportem, který nabízí spoustu možností.

Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

DiskKeeper Pro: advanced Cleaner & Uninstaller

Aplikace DiskKeeper Pro: advanced Cleaner & Uninstaller slouží pro správu vašeho Macu, kterou zvládá vcelku bravurně. Appka se totiž dokáže postarat o vyčištění vašeho disku od veškerého nadbytečného obsahu, který k chodu váš Mac vůbec nepotřebuje. Aby toho nebylo málo, do této aplikace byl taktéž integrován speciální odinstalátor, který vám pomůže odstranit aplikace včetně jejich souborů, které by jinak na disku zůstaly.

Původní cena: 499 Kč (479 Kč)

Linguan

Podílíte se na vývoji vícejazyčné aplikace, nebo jste zkrátka jen nadšeným vývojářem, který chce mít vše pod palcem? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vám mohla přijít vhod aplikace Linguan. Ve zkratce se dá říci, že se jedná o perfektní a inteligentní editor pro všechny stringy (datové formáty textu), který je dokáže v rychlosti hledat či upravovat. Zásadní však pro Linguan je, že ve vašem kódu dokáže najít případné chybějící tokeny a nedopsané překlady.

Původní cena: 629 Kč (379 Kč)

House Flipper

Napadlo vás někdy, jaká všechno práce stojí za opravou zničeného domu? Ve hře House Flipper vaším cílem totiž bude koupit starý a vskutku totálně zničený dům, zjistit si, co vše je v něm špatné a následně začít s opravou. Nelíbí se vám rozložení obývacího pokoje? Co takhle zbourat příčku a vdechnout domovu nový šmrnc? Jakmile dům kompletně opravíte, nastane váš další úkol – a to jeho prodej. Přesně tohle na vás v simulátoru House Flipper čeká a podle hráčů je to docela sranda. Prohlédněte si snímky v níže přiložené galerii a rozhodně zhlédněte tohle video, které vás o zábavnosti hře jen přesvědčí.

Původní cena: 16,79€ (11,24€)

Cricket Captain 2017

Kriket je dle oficiálních statistik druhým nejpopulárnějším sportem naší planety Země a převeliké oblibě se těší především ve Velké Británii. Pokud se taktéž řadíte mezi fanoušky tohoto sportu, rozhodně by na vašem Macu neměla chybět hra Cricket Captain 2017. V této hře budete moci hrát za více než 150 týmů z 8 zemí a vaším hlavním úkolem bude co možná nejlépe promyslet taktiku.

Původní cena: 229 Kč (129 Kč)

x2y – Aspect Ratio Calculator

Věnujete se počítačové grafice či programování a častokrát potřebujete řešit poměr stran u různých obrázků? S tímto by vám mohla velice snadno pomoci aplikace x2y – Aspect Ratio Calculator, která dokáže vypočítat zmiňovaný poměr stran doslova okamžitě.

Původní cena: 249 Kč (229 Kč)

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější