Zavřít reklamu

Společnost Apple v tichosti zveřejnila webovou stránku, obsahující instrukce pro majitele Apple Card, kteří by s pomocí své jablečné kreditní karty chtěli získat iPhone na výhodné bezúročné splátky. Informace se objevily v odkazu, obsaženém v aplikaci Wallet u majitelů Apple Card. Zveřejnění textu by mohlo napovídat, že by společnost Apple mohla zmíněný program splácení iPhonu v rámci Apple Card spustit již v dohledné době.

V průběhu říjnového vyhlašování finančních výsledků za uplynulý kvartál představil Tim Cook mimo jiné také další z „funkcí“ Apple Card. Majitelé karty si mohou v Apple Storu zakoupit nový iPhone. V rámci programu pak získají nejen slíbený tříprocentní cashback, ale také možnost dvouletého splátkového plánu bez úroků a jakýchkoliv dalších poplatků. Majitelé Apple Card mohou nyní detaily, týkající se této nabídky, najít i v aplikaci Wallet přímo ve svém iPhonu, a to po kliknutí na odkaz „Zjistit víc“. Odkaz vede na web s podrobnějšími informacemi, na který mezi prvními upozornili redaktoři serveru 9to5Mac.

Zmíněná stránka upozorňuje zákazníky Applu, kteří se rozhodnou za svůj nový iPhone zaplatit prostřednictvím kreditní karty Apple Card, na to, že součástí minimální měsíční splátky karty bude také měsíční splátka za samotný telefon. Vzhledem k tomu, že se na splátky nebudou vztahovat žádné úroky, mohou si zákazníci výši jednotlivých splátek v případě zájmu přeplatit. Pokud na splátkový program poukáží vyšší částky, mohou tím snížit počet jednotlivých splátek, měsíční splácení je nicméně povinné. Podrobnosti o tom, kdy budou moci zákazníci zmíněného programu začít využívat, nejsou zatím známy. Tim Cook nicméně v říjnu slíbil, že k jeho spuštění by mělo dojít ještě v průběhu letošního roku.

Dnes nejčtenější

.