Zavřít reklamu

Když Apple letos v březnu představoval svou novou streamovací službu  TV+, oznámil mimo jiné, že bude úzce spolupracovat s populární moderátorkou Oprah Winfrey. V rámci tohoto partnerství nově vznikne dokument pro  TV+, jehož hlavním tématem bude sexuální obtěžování v hudebním průmyslu. Dokument by měl být ve službě odvysílán v průběhu příštího roku.

Produkce a režie dokumentu se ujmou Kirby Dick a Amy Ziering, výkonnými producentkami jsou Oprah Winfrey a Terry Wood z Harpo Production, Dan Cogan z Impact Partners, Regina K. Scully z Artemis Rising, Ian Darling z Shark Island a Abigail Disney z Level Forward. Součástí tvůrčího týmu jsou Jamie Rogers a Amy Herdy. Dokument tvůrci popisují jako „důkladné zkoumání rasy, pohlaví, třídy a intersekcionality, daně, kterou si útoky na svých obětech vybírají, a společnosti jako celku“ Premiéra dokumentu by se na  TV+ měla odehrát někdy v příštím roce, film s největší pravděpodobností ponese název „Toxic Labor“. Spolupráce Applu s Oprah Winfrey se bude podle všeho nadále rozrůstat, přesné detaily ale zatím zná pouze Apple. Zcela jistě je v plánu seriál, zaměřený na duševní zdraví. V jeho rámci Oprah Winfrey spolupracuje se samotným princem Harrym, který bude spolutvůrcem a výkonným producentem pořadu.

Na start služby  TV+ byli zvědaví všichni, od odborníků až po diváky. Začátky služby by se ale daly označit spíše za rozpačité – některé pořady se setkávají s rozporuplným hodnocením, premiéra filmu The Banker má nejistou budoucnost. Apple si ale je úspěchem své služby jistý a neohroženě plánuje druhé série svých seriálů i zcela nové pořady.

Dnes nejčtenější

.