Zavřít reklamu

Tradiční slevová akce Black Friday v podání Applu je tady. Pokud jste tedy zvyklí nakupovat Apple produkty přímo na jeho Online Storu, ode dneška až do pondělní půlnoci (tedy konce Cyber Monday) je naprosto ideální příležitost. Kalifornský gigant vám totiž k vašim nákupům přibalí slevové poukázky, které budete moci uplatnit při dalších nákupech. Má to však háček.

Hned na úvod je nutné zmínit, že poukázky Apple bohužel nerozdává k nejnovějším produktům – tedy konkrétně k iPhonům 11 a 11 Pro, Apple Watch Series 5, AirPods Pro či 16” MacBooku Pro. Ke všemu ostatnímu vám však podle hodnoty zboží poukaz, který můžete uplatnit při dalším nákupu v jeho obchodě, přibalí. Jedná se konkrétně o slevy v hodnotě 600 korun, 1200 korun, 2400 korun a 4800 korun, přičemž nejnižší slevový kupón získáte například k nákupu sluchátek Beats či Apple TV, nejvyšší naopak k MacBookům Pro či iMacům. Poměrně zajímavé je, že přestože se MacBook Air cenově blíží nejlevnějšímu “Pročku”, vysloužíte si při jeho nákupu “jen” 1200 korun slevu. 

Jelikož nemáme v České republice Apple Store, Apple vám slevové poukazy v korunách “přibalí” k vašim online objednávkám. Pokud byste se však vydali například do Vídně na vánoční trhy a tam si udělali radost v Apple Storu koupí nějakého produktu, dostanete samozřejmě slevovou poukázku na další nákup i k němu. Využít by jí pak neměl být problém i u nás díky originálnímu kódu, který bude možné propsat do objednávky. 

Související články

Dnes nejčtenější