Zavřít reklamu

Spuštění prodejů nejvýkonnějšího a nejdražšího počítače v historii Applu se kvapem blíží. Už v průběhu prosince se totiž na pulty obchodů a do Online Storu Applu podívají první kusy Macu Pro, který byl světu odhalen už na červnové WWDC. Pokud si však myslíte, že se tím pádem dočkáme až v prosinci i odhalení designu balení, ve kterých bude Apple novinku prodávat, jste na omylu. 

Americký prezident Donald Trump navštívil včera v doprovodu své dcery Ivanky a šéfa Applu Tima Cooka texaskou továrnu, ve kterých právě nové Macy Pro vznikají. A právě tato návštěva odhalila design balení, jelikož na ní vzniklo několik fotek, které umístila na svůj Instagram Ivanka Trump. Díky ní tak již dnes víme, že balení nového Macu Pro ničím příliš nenadchne, jelikož se bude jednat de facto o standardní bílou papírovou krabici, která v sobě bude mít výlisy a zřejmě textilní madla pro lepší transport. Na krabici nebude samozřejmě chybět ani logo Applu, název produktu a jeho relativně malý obrázek. Krabice jako taková se zdá na první pohled poměrně velká, přestože je Mac Pro alespoň podle fotek naopak vcelku malý. Větší rozměry si tak zřejmě vyžádalo příslušenství, které k němu bude přibalené.

Přesný termín spuštění prodejů Macu Pro Apple zatím neoznámil. Při příležitosti představení MacBooku Pro, které proběhlo minulý týden ve středu, nicméně v tiskové zprávě uvedl, že počítá s prosincem, což se obecně již pěkných pár týdnů předpokládalo. I předešlá verze Macu Pro a iMac Pro totiž na pulty obchodů uvedl v prosinci, konkrétně pak zhruba týden před Vánoci. Dá se tedy předpokládat, že i tento model na pulty obchodů dorazí +- v tomto období.

Související články

Dnes nejčtenější